logo Logitech

Webkamera Logitech MX Brio pro náročné koncové uživatele a firmy

Nová prémiová Ultra HD 4K webová kamera Logitech MX Brio/MX Brio 705 for Business přináší vynikající funkčnost a uživatelskou zkušenost ze streamování. Pomáhá kreativním profesionálům a vývojářům vylepšit dojem z jejich virtuálních prezentací a efektivně sdílet výsledky své práce.

Rozlišení Ultra HD 4K a pokročilý snímač webkamery MX Brio jsou dokladem neustále probíhajících inovací ve společnosti Logitech - oproti svojí předchozí vlajkové lodi, webové kameře Brio 4K, nabízí o 70 % větší počet pixelů, což umožňuje získat mimořádně ostrý obraz.

Kvalita obrazu je kromě obvyklé automatické korekce světla zvýšena pomocí umělé inteligence s důrazem na vykreslení obličeje. Výsledkem je přirozenější obraz a video s 2x lepší viditelností obličeje a 2x jemnějšími detaily obrazu v obtížných světelných podmínkách ve srovnání s kamerou Brio 4K, jak bylo potvrzeno testováním v laboratoři DXOMARK.

Vylepšené funkce umožňují uživatelům vyladit svůj vzhled ručním nastavením expozice, barevného odstínu, živosti barev, velikosti zorného pole a dalších parametrů pomocí softwaru Logi Options+, Logi Tune a G HUB. Režim Show Mode usnadňuje snímání náčrtů nebo jiných fyzických objektů na stole pouhým nakloněním webové kamery.

MX Brio má také dva směrové mikrofony pro potlačení hluku v pozadí, takže vás bude lépe slyšet, a integrovanou clonu pro ochranu soukromí. Firemní uživatelé MX Brio 705 mohou pomocí Logi Tune aktivovat funkci automatického rámování RightSight, která detekuje mluvčího a zaměřuje se na něj, i když se pohybuje.

Pro IT týmy, které vybavují pracovní stanice zaměstnanců a domácí kanceláře, je určen model MX Brio 705 for Business, který je kompatibilní s většinou videokonferenčních platforem, je certifikován pro Microsoft Teams, Google Meet a Zoom a spolupracuje také s Chromebookem.

Navíc mohou správci IT vybavení bezpečně aktualizovat firmware a řešit problémy různě vybavených pracovních týmů prostřednictvím webové platformy pro správu zařízení Logitech Sync.

Další články k tématům - Google Meet - Chromebook - kamera - Microsoft Teams - streaming - videokonference - Zoom

Článek Logitech ze dne pondělí 8. dubna 2024

Další články od Logitech

Webkamera Logitech MX Brio pro náročné koncové uživatele a firmy

Špičkové videokonferenční zařízení Rally Bar Huddle