logo PROJEKTMEDIA s.r.o.

PROJEKTMEDIA s.r.o.

Společnost PROJEKTMEDIA působí na trhu prezentační a projekční techniky s cílem navržení komplexního řešení a následné realizace projektů ke spokojenosti našich zákazníků. Jsme výrobci, dodavatelé a systémoví integrátoři audiovizuální techniky. Klientům nabízíme mnohaleté zkušenosti s implementací s možností využít individuální řešení. Jsme spolehlivým partnerem v AV technologiích pro firmy i veřejnou sféru.

Jsme výrobcem a výhradním distributorem úspěšného mobilního a interaktivního zařízení určeného pro výuku dětí - Magic Box. Pro výuku i hru jsou v nabídce desítky edukativních programů pro nejmenší děti i pro školáky. Jde o nenáročné mobilní zařízení bez nutnosti další instalace, které se ovládá jednoduchým elektronickým perem či z klávesnice.

Interaktivní koberec Magic Box promění podlahu školky ve strhující interaktivní svět pro malé předškoláky s pracovní plochou o velikosti 200 x 125 cm. Mobilní skříňka v sobě ukrývá špičkový interaktivní projektor, malý, ale výkonný počítač s WiFi a ozvučením.

Aktuální články od PROJEKTMEDIA s.r.o.

Sledujte nás na Facebooku