logo

SAP Business ByDesign pro iPhone

SAP představuje klientskou aplikaci pro mobilní zařízení se systémem iOS (3.1.3 a vyšší) - iPhone, iPod, iPad, která umožňuje pracovat s informacemi ze SaaS řešení SAP Business ByDesign.

Mobilní aplikace SAP Business ByDesign byla vytvořena zejména pro střední podniky a je k dispozici zdarma na Apple iTunes Store pro všechny zákazníky využívající SAP Business ByDesign FP 2.5.

Současná verze aplikace osloví primárně vedoucí pracovníky a obchodníky, kteří potřebují okamžitý přístup k aktuálním informacím přímo z terénu. Ze svého iPhonu mohou okamžitě schvalovat, připomínkovat či zamítat plánované platby, interní dokumenty či vytvářet objednávky.

Samozřejmostí je přístup k záznamům z CRM modulu - informace o zákaznících, zaměstnancích i aktuálních úkolech tak budou mít stále po ruce. Vedoucí pracovníci pak ocení souhrnné reporty a přehledy obchodních aktivit. Aplikace komunikuje také s modulem skladu a zobrazuje aktuální stav zásob s možností rezervace či zadání nové objednávky.

Nadcházející verze aplikace bude podporovat i další mobilní platformy a rozšíří nabídku funkcí a podporovaných scénářů. Plánována je také podpora začlenění obsahu třetích stran do nabídky aplikace.

Další články k tématům - Apple - ByDesign - CRM - iOS - iPad - iPhone - iPod - iTunes - SaaS - zdarma

Článek ze dne 4. listopadu 2010 - čtvrtek

Další články od SAP ČR,spol. s r.o.

Nabídka zaměstnání