logo

SAP BusinessObjects 4.0 podporuje mobilní technologie a propojení se sociálními sítěmi

Společnost SAP představuje nové verze svých řešení BI a EIM z rodiny SAP BusinessObjects, které přinášejí in-memory computing, optimalizaci pro mobilní klienty a integraci sociálních médií a představují tak revoluci ve světě analytických nástrojů.

Hlavní inovace analytických nástrojů BI (Business Intelligence) a EIM (Enterprise Information Management) verze 4.0 jsou odpovědí na zvyšující se nároky na zpracování a analýzu neustále rostoucích objemů dat v současné globalizované společnosti. Integrace sociálních služeb dodává výstupům další kontext. Dovoluje vzít v úvahu informace a hlavně trendy a nálady vyjadřované na sociálních sítích a ve výstupech je zohlednit.

In-memory computing zase umožňuje získat výsledky analýz dat v reálném čase a technologie Sybase umožňuje získat přístup k datům odkudkoliv pomocí mobilních klientů.

Nástroje BI a EIM verze 4.0 dávají slovu analýza nový význam. Přinášejí totiž inovativní změny a mnohá vylepšení - sjednocené uživatelské rozhraní umožňuje intuitivní přístup k datům, výsledkům analýz a vizualizacím bez ohledu na koncové zařízení či model nasazení (podporovány jsou modely on-demand, on-premise či hybridní architektura).

Rozšířená podpora mobilních klientů přináší možnost pracovat odkudkoliv a kdykoliv. Díky in-memory computingu je nyní možné zpracovávat rozsáhlé soubory strukturovaných i nestrukturovaných dat v reálném čase. Další zvýšení výkonu zajišťuje plně 64bitová architektura, využití virtualizace a cloud technologie.

Významnou inovací verze 4.0 je sjednocení BI a EIM do jedné infrastruktury, což kromě významného urychlení operací znamená zejména celkové zjednodušení a zrychlení implementace. Nové řešení lze snadno integrovat také se stávajícími aplikacemi SAP pro EPM (Enterprise Performance Management) a řízení rizik (Governance, Risk, and Compliance (GRC)) a realizovat tak další analytické scénáře.

Nové vlastnosti BI a EIM 4.0:

Klíčové prvky BusinessObjects 4.0:

Další články k tématům - BI - Compliance - computing - EIM - EPM - GRC - HANA - monitoring - Performance - vizualizace

Článek ze dne 18. března 2011 - pátek

Další články od SAP ČR,spol. s r.o.

Nabídka zaměstnání