logo

SAP TechEd 2010: technologická konference se blíží

Ve dnech od 12. do 14.10 2010 proběhne v Berlíně mezinárodní technologická konference SAP TechEd určená pro všechny, kteří se zajímají o technologie a řešení SAP. Poradíme vám, jak získat z investic do IT okamžitou hodnotu.

Účastníci konference získají praktické zkušenosti, které jim pomohou dosáhnout maximální návratnosti prostředků investovaných do podnikových systémů. Dále se mohou zapojit do workshopů zaměřených na technologickou platformu SAP NetWeaver a řešení SAP BusinessObjects.

Součástí programu je také řada vzdělávacích seminářů věnovaných následujícím tématům :

"SAP TechEd je ideální způsob, jak zdokonalit své dovednosti, získat aktuální přehled a navázat kontakty s největšími kapacitami z odvětví. S lehkou nadsázkou se dá říci, že kdo se ho nezúčastní, jako by v oboru nic neznamenal," řekl na adresu konference Juraj Polerecký, Account-Based Marketing and VIP events leader, SAP CEE.

Na konferenci proběhne více jak 400 hodin workshopů a demo-ukázek prezentovaných experty, zákazníky i členy SAP komunity. SAP TechEd mimo jiné nabídne seznámení s road mapou produktů, demy, nepřeberným množstvím tipů a triků, ukázkami kódů nebo praktickými zkušenostmi členů ekosystému SAP. Konference se zúčastní také zvučná jména z řad partnerů společnosti SAP, mezi kterými nebudou chybět například Microsoft, Cisco Systems, WMware nebo IBM. Pro odlehčení je pak na večer 13. října připravena Celebration Night, kde vystoupí skupina Lifehouse.

Další články k tématům - Berlín - konference - TechEd - Juraj Polerecký

Článek ze dne 13. září 2010 - pondělí

Další články od SAP ČR,spol. s r.o.

Nabídka zaměstnání