logo

SAP World Tour 2010: nový pohled na svět IS

Ve čtvrtek 4.11. 2010 se uskutečnila konference SAP World Tour 2010, na které společnost SAP představila nejnovější obchodně-technologické trendy a inovace a novinky své podnikové strategie.

Na konferenci SAP World Tour 2010 se sešli zástupci parterů a zákazníků s odborníky společnosti SAP a mohli tak napřímo diskutovat o svých potřebách a požadavcích. Vystoupení a prezentace předních představitelů SAP jim pak odhalila, jaké jsou trendy v jednotlivých oblastech jejich činnosti.

Důležitým bodem konference bylo představení nové strategie SAP, která v řadě atributů mění dosavadní roli a pojetí služby IT v organizacích. Na SAP World Tour 2010 byl kladen důraz na témata, jako jsou Business Intelligence, řízení rizik, mobilní řešení, CRM, finanční řízení a řízení podnikové výkonnosti.

Hosty konference byli Manfred Joseph, Managing Director SAP CEE, který představil vize a strategie společnosti SAP, Norman Marks, Vice President, GRC, SAP BusinessObjects, a Timo Elliott, Senior Director, Strategic Marketing, SAP BusinessObjects, jehož vystoupení se věnovalo trendům v Business Intelligence.

V neposlední řadě dostaly prostor také novinky v řešeních partnerů SAP. Vše se neslo v duchu nových trendů a přístupů a za přátelské atmosféry.

Článek ze dne 18. listopadu 2010 - čtvrtek

Další články od SAP ČR,spol. s r.o.

Nabídka zaměstnání