logo

AR-RIS - komplexní podnikový informační systém

Společnosti ARSIQA system s.r.o. a Saul IS spol. s r.o. spojili své dovednosti a integrovali systémy AROP a RIS tak, aby byl vytvořen ucelený ERP systém nabízený pod obchodní značkou AR-RIS.

Komplexní modulově řešený podnikový informační systém AR-RIS, jako jeden z nejvyspělejších digitálních mozků Vašeho byznysu pro plánování a řízení podnikových procesů a zdrojů v podobě řešení ERP a služeb přímo ovlivňujících úspěšnost Vašeho podnikání.

AR-RIS se zaměřuje především na:

Jednotlivé moduly pracují jak samostatně, tak i vzájemně jako komplexní řešení. Díky otevřenosti AR-RIS jej lze snadno modifikovat a rozšiřovat podle požadavků zákazníka.

"S řešením AR-RIS se snažíme být zase o kus blíže k našim potencionálním zákazníkům. Chceme podchytit jak velké, tak i středně malé společnosti, pro které máme řešení AR-RIS Start", řekl Tomáš Brabec, obchodní manažer společnosti Saul IS.

"Řešení AR-RIS není pouze spojením dvou sofistikovaných technologických celků v jeden, ale je rovněž spojením dvou partnerů, kteří poskytnou uživateli celou šíři svých dovedností. Nalezením seriózního partnera, eticky, lidsky a profesionálně na vysoké úrovni, skončila jedna etapa rozvoje naší společnosti a začala nová", řekl JUDr. Miroslav Vilimovský, ředitel společnosti ARSIQA system, s.r.o.

AR-RIS Start - ERP pro výrobní a další společnosti

AR-RIS verze Start je určena středním a malým společnostem na našem trhu. Velkou výhodou je flexibilita modulového rozpětí s cílem maximálního přizpůsobení ceny pro zákazníka. IS AR-RIS je modulární systém s velkou tradicí. Společnosti ARSIQA System a Saul IS patří mezi významné společnosti na trhu ERP.

Hlavní požadavky při výběru informačního systému:

Jste-li společnost, která hledá variabilní informační a výrobní systém s požadavkem na společný růst s Vaší společností, tak právě AR-RIS je vhodným systémem pro Vás. Řešíme Vaše potřeby a požadavky na nejvyšší možné úrovni, k Vaší spokojenosti, což dokazují naše bohaté reference od živnostníků až po velké společnosti.

Připravili jsme pro Vás nejlepší možné řešení v podobě AR-RIS Start, které obsahuje licenci modul Účetnictví, Majetek, Sklady, Obchod vždy pro jednoho uživatele a modul Výroba pro 5 uživatelů s jednodenní instalací systému.

Velkou výhodou je možnost upgrade na komplexní systém AR-RIS s plným komfortem plánování a řízení všech složitých procesů výroby a řízení podniku.

Další články k tématům - ERP - workflow

Článek ze dne 18. června 2013 - úterý

Další články od Saul informační systémy s.r.o.