logo Stackopera

Stackopera

Projekt Stackopera představuje dosud největší katalog firemního softwaru na českém trhu. Momentálně obsahuje přes 800 produktů v 99 kategoriích a neustále roste. Podmínkou zahrnutí do katalogu je dostupnost v češtině - včetně podpory. Celý projekt je zaměřen na malé a střední podniky, které chtějí digitalizovat a automatizovat, ale nemají velké rozpočty ani vlastní IT tým a softwaru moc nerozumí.

Komplexita firemního softwaru spolu s jeho nákladností, nedostatek času a IT znalostí - to jsou tři strašáci, kteří českým MSP poskytovatelům služeb bráni v rychlejším technologickém pokroku. My věříme, že dostačující řešení již existují, jen k nim tyto firmy musí dostat přístup - jak informačně tak ekonomicky.

Snažíme se pro české MSP poskytnout transparentnost na trhu se softwarem tak, aby pochopili, že mnohá řešení jim opravdu pomohou a jsou 100% finančně dostupná.

Chceme tak českým MSP pomoci dosáhnout na výhody digitalizace a automatizace pomocí softwaru, ze kterých dosud čerpaly jen velké firmy.

Aktuální články od Stackopera

Sledujte nás na Facebooku