logo

StringData mezi nejrychleji rostoucími technologickými firmami v oblasti EMEA

StringData oznamuje, že se umístila na 374. místě žebříčku Technology Fast 500 EMEA 2008 společnosti Deloitte. Tento žebříček každoročně zahrnuje 500 nejrychleji rostoucích technologických společností v oblasti EMEA - Evropa, Afrika a Blízký východ.

Žebříčky vycházejí z procentuálního růstu příjmů během posledních pěti let. Společnost StringData zaznamenala během tohoto období nárůst příjmů ve výši 454 %.

"Dosáhnout během pěti let růstu příjmů ve výši 454 % a umístit se mezi 500 nejrychleji rostoucími společnosti v oblasti EMEA je impozantní úspěch," uvedl Karel Bakkes, partner zodpovědný za program Technology Fast 500 EMEA společnosti Deloitte. "Společnost StringData si za svůj mimořádný růst zaslouží velké uznání."

"Tohoto úspěchu si velmi ceníme. Ukazuje, že i v náročném prostředí se silnou konkurencí lze dlouhodobě dosahovat nadprůměrného růstu. Tento skvělý výsledek byl možný jen díky týmové práci mnoha lidí, kteří se podílejí na vývoji našich nových produktů. Za letošní rok očekáváme další nárůst tržeb, až nad úroveň 100 milionů, a předpokládáme, že příští rok se v soutěži opět umístíme na předních místech,“ komentuje výsledek Robert Šamánek, ředitel společnosti StringData."

Výběr firem a metodika žebříčku Fast 500 EMEA

Mezi společnosti v žebříčku Technology Fast 500 jsou zahrnuty firmy z programu EMEA Technology Fast 50 společnosti Deloitte, dále firmy, které se přihlásí do soutěže přímo, a firmy z průzkumu veřejně přístupných databází. Podmínkou zařazení do žebříčku Fast 500 jsou provozní příjmy alespoň 50 000 euro za rok 2003 a minimálně 800 000 euro za rok 2006.

Firmy zahrnuté v žebříčku musí být soukromě vlastněné nebo veřejně obchodovatelné společnosti se sídlem ve státech oblasti EMEA. Musí se jednat o technologické společnosti, přičemž tato definice znamená, že firmy musejí nabízet svoji vlastní technologii, která hraje významnou roli v jejích provozních příjmech, nebo musejí věnovat významnou část svých příjmů na technologický výzkum a vývoj. Použití cizí technologie jedinečným způsobem pro účast firmy v žebříčku nepostačuje.

Další články k tématům - 500 - Deloitte - EMEA - euro - Fast - firmy - StringData - žebříčku - Karel Bakkes - Robert Šamánek

Článek ze dne 15. prosince 2008 - pondělí

Další články od StringData s.r.o.