logo StringData s.r.o.

Vodafone zahájil spolupráci se společností StringData

Společnost StringData, přední dodavatel informačních technologií a systémů, oznamuje, že telekomunikační operátor Vodafone zvolil jeho systém SyDesk pro testování svých aplikací.

Společnost StringData realizovala pro Vodafone testování dostupnosti a výkonnosti nového nákupního portálu. Testování bylo provedeno pomocí simulačních nástrojů uživatelské činnosti systému SyDesk a mělo za cíl ověřit kvalitu a rychlost výstupů sledovaných procesů, jako například nákupu telefonů a služeb.

"StringData je dlouhodobě dodavatelem nástrojů pro sledování dostupnosti a výkonnosti IT systémů s provázáním na vyhodnocení plnění SLA, které se už osvědčily v mnoha organizacích. Těší nás, že Vodafone zvolil pro testování nové verze aplikace právě náš nástroj SyDesk, jenž nepochybně přinese uživatelům kvalitnější obsluhu a lepší zkušenost při využívání webového portálu a eshopu společnosti Vodafone," uvedl k zahájení spolupráce Petr Dlouhý, ředitel divize SyDesk ve společnosti StringData.

SyDesk je komplexní ITSM systém sloužící k definici, sledování a vyhodnocování dostupnosti a výkonnosti IT služeb, systémů, aplikací i infrastruktury, s důrazem na provázání uživatelského vnímání chování aplikací a technické infrastruktury (end-to-end dohled). Společnost StringData produkt SyDesk nabízí již od roku 2003, přičemž jej a návazné služby k plné spokojenosti využívá řada renomovaných společností převážně z finančního prostředí, jako je Česká spořitelna, GE Money Bank, Modrá pyramida stavební spořitelna, PPF Banka či Pražská energetika.

Další články k tématům - IT - sledování - StringData - SyDesk - testování - Vodafone - Petr Dlouhý

Článek StringData s.r.o. ze dne úterý 23. března 2010

Další články od StringData s.r.o.