logo System4u a.s.

IT práce ve společnosti System4u a.s.

Obchodník - obchodnice pro zákazníky z finančního sektoru

System4u a.s. - Praha - 21.01.22-PÁ
Základním předpokladem nového kolegy v našem pražském týmu by měly být nejen silné komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti, ale i přehled v oblasti finančních firem. NÁPLŇ PRÁCE: prodej produktů z oblasti EMM (správa a zabezpečení firemních mobilních zařízení) + péče o svěřené portfolio našich významných zákazníků z finančního sektoru + vyhledávání nových obchodních příležitostí z oblasti bankovnictví a pojišťovnictví + vedení obchodních jednání, včetně vytváření nabídek a uzavírání smluv + zodpovědnost za plnění nastavených cílů.

Obchodník pro zákazníky ze Slovenska

System4u a.s. - Brno - 18.01.22-ÚT
Základním předpokladem nového kolegy/kolegyně by měly být nejen silné komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti, ale i předešlá praxe v oblasti IT/TELCO. NÁPLŇ PRÁCE: prodej produktů a služeb z oblasti EMM - správy a zabezpečení firemních mobilních zařízení + vedení obchodních jednání, včetně vytváření nabídek a uzavírání smluv + péče o svěřené portfolio našich významných slovenských zákazníků + vyhledávání nových obchodních příležitostí + zodpovědnost za plnění nastavených cílů.

Marketing manager se zaměřením na produktový marketing

System4u a.s. - Brno - 13.01.22-ČT
Základním předpokladem nového kolegy/kolegyně by měly být zkušenosti v marketingu, nejlépe v oblasti IT služeb. POPIS PRÁCE: zodpovědnost za celofiremní marketing a tvorba koncepce marketingu + spolupráce s obchodními partnery VMware, Samsung, Microsoft + příprava a správa marketingových kampaní a on-line aktivit + analýza a vyhodnocování marketingových aktivit a kampaní + sestavování a správa marketingového rozpočtu + spolupráce s externími agenturami + rozvoj a budování značky firmy + rozvoj produktového marketingu.