logo

K paušálu dostanete druhý zdarma s telefonem za 1 Kč

U:fon nabízí standardně hovory i SMS ve své síti zdarma. Jako vánoční dárek pro nové zákazníky připravil speciální edici 2v1 svého tarifu Za 300 - druhý paušál je zcela zdarma, telefon stojí 1 Kč.

Letošní Vánoce začínají u U:fona 3. listopadu. Od tohoto data až do konce roku 2008 má U:fon pro nové zákazníky připravenu speciální vánoční edici 2v1 svého tarifu Za 300. Pokud si zákazník pořídí tarif Za 300 s voláním a SMS v síti zdarma a hovory do ostatních sítí za 3,90 Kč, druhý paušál je zcela zdarma! S tarifem tak zákazník dostane dva mobily, které spolu komunikují za 0 Kč a jejich pořízení stojí pouze 2 Kč.

"Při sestavování vánoční nabídky nám šlo především o to, aby naše nadílka nespočívala ve volných minutách či odpuštěných paušálech, jak je již léta zvykem. Chceme budovat na stávající nabídce, zpřístupnit zákazníkům volání zdarma, se kterým opravdu mohou ušetřit," říká Lukáš Antoš, marketingový ředitel U:fona, a dodává : "Proto jsme se rozhodli v rámci letošních Vánoc ke svému nejvýhodnějšímu tarifu Za 300 přidat druhý zcela zdarma. Tím totiž zákazníkovi odpadne řešení nákupu dalšího zařízení pro blízkou osobu, které stačí pouze zabalit a schovat pod Vánoční stromeček. Společně s telefony za korunu si tak zákazníci můžou vybrat, s kým si chtějí volat zdarma, a Vánoce s U:fonem je tudíž skoro nic nestojí! Vždyť s voláním do ostatních sítí za 3,90 Kč a SMSkami za 1,19 Kč je U:fona vánoční edice 2v1 tarifu Za 300 skvělým způsobem, jak trvale ušetřit za mobilní komunikaci."

Zajímavé údaje o zákaznících U:fonova mobilního telefonu :

Další články k tématům - U:fon - vánoční nabídka - telefon - zdarma - SMS - Lukáš Antoš

Článek ze dne 3. listopadu 2008 - pondělí

Další články od U:fon