logo

U:fon dosáhl 81 % pokrytí Zlínského kraje a otevřel ve Zlíně značkovou prodejnu

U:fon, nejmladší mobilní operátor na českém trhu, dosáhl za 14 měsíců od zahájení komerčního provozu 81 % pokrytí populace Zlínského kraje a oevřel svou první značkovou prodejnu v kraji, a to ve Zlíně.

Mobilní vysokorychlostní internet za nejnižší cenu na trhu, nulový paušál, nonstop volání v síti zdarma u všech hlasových tarifů a nízké ceny volání do ostatních sítí – to jsou hlavní taháky U:fonovy nabídky.

"Zákazníci mohou s U:fonem výhodně telefonovat na bezmála celém území Zlínského Kraje, stejně jako využívat datových služeb a surfovat na vlnách mobilního internetu,“ říká Lukáš Antoš, marketingový ředitel U:fona a dodává: „Věříme, že aktuální výhodná nabídka díky atraktivnímu pokrytí osloví nejen zákazníky ze Zlína, ale i z Valašského Meziříčí, Rožnova pod Radhoštěm, Uherského Brodu, Otrokovic, Napajedel a nebo Kroměříže, která byla signálem pokryta v uplynulých týdnech."

Nová značková prodejna ve Zlíně

Nově otevřená značková prodejna U:fon se nachází v objektu Zlín - Centro City, třída 3. Května, Zlín 4 - Malenovice a seznamuje s celým portfoliem nejnovějších zařízení a služeb U:fon. Všechny produkty a služby je zde možné si v klidu prohlédnout, vyzkoušet a samozřejmě případně i zakoupit. U:fonova prodejna budou sloužit nejen k přímému prodej přístrojů a doplňků, ale také ke zprostředkování kontaktu s nejnovější mobilní technologií CDMA. Radu i pomoc při výběru koncového zařízení a služeb U:fon je v nich zákazníkům připraven poskytnout kvalifikovaný personál.

Co je součástí U:fonovy výhodné nabídky ?

Trojice základních produktů zajistí obyvatelům Olomouckého kraje brouzdání na internetu či volání zdarma v rámci U:fonovy mobilní a fixní sítě.

  1. U:fonův fofr internet, s paušálem i bez paušálu
    Mobilní vysokorychlostní službu Fofr internet nabízí operátor ve dvou rychlostních variantách. Ve své třídě válcuje mobilní U:fonův fofr internet konkurenci jak v rychlosti připojení, tak cenou. Stačí si vybrat jedno ze tří zařízení za 500 Kč společně s tarifem U:fonův fofr internet za 594 Kč a druhý den je zákazník online! Pro každého, kdo chce využívat předností neomezeného vysokorychlostního internetu, ale přitom odmítá uzavírání smlouvy nebo placení měsíčních paušálních poplatků, je tu U:fonův fofr internet Za nula. Díky této službě získá surfař za 20 korun na hodinu neomezený přístup k webovým službám prostřednictvím vysokorychlostního internetu s průměrnou rychlostí stahování a odesílání dat 700 a 400 Kbit/s.

  2. U:fonův mobilní telefon
    U:fonova mobilní nabídka je jednoduchá a přehledná a jeho mobilní nonstop tarify s názvy ZA NULA, ZA 100, ZA 300 a ZA 600 RODINA přinášejí na trh hned několik novinek: volání v síti zdarma u všech tarifů, první nulový paušál na trhu, speciální tarif pro tři členy rodiny s voláním i SMS v síti zdarma a výhodnými cenami hovorného do ostatních sítí doma i do zahraničí.

  3. U:fonův telefon
    Volání, které výhodněji seženete už jen těžko. Jestliže chce zákazník využít výhod volání s U:fonem, má na výběr ze tří variant U:fonova telefonu s voláním v síti U:fon zdarma. Pro časté volání U:fon nabízí U:fonův telefon za 296 Kč měsíčně, U:fonův úsporný telefon za pouhých 179 Kč měsíčně je tarifem s nejnižším paušálem na trhu pevných linek a konečně U:fon nabízí i svůj Úsporný telefon pro seniory, který přináší dotovaný přístroj za jednu korunu. Volání s internetem - ideální spojení. Spojení volání a připojení k internetu si zákazníci mohou pořídit za 403 Kč měsíčně, což je cena shodná s poplatkem za používání pevné linky O2 Standard.

A protože chce U:fon pouze spokojené zákazníky, má každý možnost využít v rámci Záruky spokojenosti zápůjčku zařízení na 14 dní (po složení zálohy), vyzkoušet si tak doma nebo v místě svého podnikání fungování služeb U:fona a poté se rozhodnout, zda má o služby zájem. Už jen proto se vyplatí zajít do nové U:fonovy značkové prodejny a poptat se na to, jak nejvíce za hlasové a datové služby ušetřit.

Článek ze dne 26. srpna 2008 - úterý

Další články od U:fon