logo

U:fonův WEB s novými funkcemi

Samoobsluha, tarifní kalkulačka a měřič rychlosti připojení k internetu tak poskytují stávajícím i potenciálním zákazníkům ještě větší míru uživatelského komfortu a možnost spočítat si výhodnost U:fonových služeb.

Pravidelná návštěvnost stránek ufon.cz je 90-100 tisíc unikátních uživatelů měsíčně. V září 2008 návštěvníci v průměru zhlédli téměř 680 tisíc stránek. Od začátku roku 2008, díky trvalé slevě z nákupu přes U:fonův eshop, zákazníci ušetřili dohromady přes milion korun.

Mezi nejoblíbenější části stránek patři Mapa pokrytí a sekce Pro mé zákazníky. Za jeden kalendářní měsíc se tyto stránky zobrazí téměř 200000 x. Na přední místa s vysokým počtem návštěv se řadí také eshop, který se v září 2008 zobrazil více než 106000 x. "Díky trvalé slevě 200 Kč při elektronickém nákupu v U:fonově eshopu ušetřili zákazníci U:fona dohromady přes jeden milion Kč. Podíl e-shopu na celkových prodejích se pohybuje okolo 10 %, což je opravdu vysoké číslo," komentuje výhody eshopu Lukáš Antoš, marketingový ředitel U:fona.

U:fonova samoobsluha

Po měsících testování mají zákazníci U:fona k dispozici zcela novou zákaznickou aplikaci - U:fonovu samoobsluhu. Díky této aplikaci se uživatel zdarma dozví vše o svém účtu, a to odkudkoli a kdykoli pouze prostřednictvím webového prohlížeče.

Součástí U:fonovy samoobsluhy jsou :

U:fonova tarifní kalkulačka

Pokud se návštěvník stránek zajímá o to, kolik by mohl ušetřit, kdyby měl U:fona, stačí navštívit U:fonovu tarifní kalkulačku. Výsledkem výpočtu kalkulátoru jsou dva grafy s detailními popisky, kolik ušetří zákazník za měsíc (rok), pokud přejde k U:fonovi sám nebo pokud přejde k U:fonovi spolu s rodinou nebo přáteli. Výsledky jsou orientační, ale dávají zákazníkům dostatečnou představu o výhodnosti U:fonových mobilních hlasových služeb. "Je zřejmé, že při specifických kombinacích mohou nastat situace, kdy při daném vloženém vzorci chování je pro zákazníka vhodnější jeho stávající tarif. Pak samozřejmě potenciálním zákazníkům doporučujeme využít dosavadního poskytovatele mobilních služeb," říká o tarifním kalkulátoru Lukáš Antoš.

U:fonův měřič rychlosti

Pro případ, že si chce zákazník změřit rychlost připojení přes U:fonovo zařízení nebo pouze ověřit připojení svého poskytovatele, může využít další nové služby - U:fonův měřič rychlosti. Měření rychlosti downloadu probíhá tak, že apliakce provede test nanečisto s menším souborem o velikosti 70 kB, následně podle naměřených hodnot určí aplikace maximální velikost souboru pro stažení (maximálně 10 MB). Na zvolené velikosti souboru se pak měření provádí.

"Jen za první týden měla U:fonova kalkulačku přes 2348 unikátních zobrazení a měřič rychlosti přes 1200 testů," popisuje zájem o nové aplikace Lukáš Antoš a dodává : "Jak je vidět z čísel, zájem o naše služby je opravdu vysoký. Doufáme, že nově spuštěné aplikace umožní návštěvníkům stránek větší uživatelský komfort a těm potenciálním snadnější rozhodování při pořízení U:fonových služeb. Další vylepšení stránek do budoucna samozřejmě plánujeme."

Další články k tématům - U:fon - měřič rychlosti - kalkulačka - samoobsluha - Lukáš Antoš

Článek ze dne 24. října 2008 - pátek

Další články od U:fon