logo

Prestižní ocenění Inner Circle 2011 a Presidents Club 2011 pro WEBCOM

Společnost WEBCOM získává ocenění President’s Club a Inner Circle. Největší Microsoft partner v oblasti poskytování IS pro řízení podniků a státních institucí v ČR tak potvrzuje svou pozici pro oblast Microsoft Dynamics i v roce 2011.

Společnost WEBCOM a. s. získala i pro tento rok své členství v President’s Clubu. V roce 2011 Microsoft Dynamics President’s Club sdružuje skupinu výkonných Microsoft Dynamics partnerů z celého světa, kteří splnili závazky vůči svým zákazníkům a mají vysokou úroveň prodeje, zejména velký meziroční růst. Do této skupiny patří zhruba 250 společností.

"Obou ocenění si velice vážíme. A to nejen z důvodu, že jsou uznávaná mezinárodní IT komunitou, ale zejména pro to, že jsme dokázali obstát v celosvětové konkurenci a obhájit tento úspěch již počtvrté", říká Pavel Markalous - výkonný ředitel společnosti WEBCOM a. s.

Microsoft Dynamics Inner Circle je celosvětová elitní skupina strategických partnerů s obchodními úspěchy, které je řadí do nejvyšší vrstvy společnosti Microsoft Dynamics v globální síti partnerů. Společnost WEBCOM a. s. obstála v mezinárodním srovnání a patří mezi těchto 60 nejlepších Microsoft Dynamics partnerů z celého světa, jako jediná v České republice a jedna ze tří společností v rámci střední a východní Evropy toto ocenění obdržela.

Microsoft uděluje jak status Inner Circle, tak status President’s Club vybraným Microsoft Dynamics partnerům z celého světa, kteří svojí aktivitou a vývojem přinášejí konstantní řešení, jež uspokojují individuální požadavky a potřeby jednotlivých zákazníků, a v daném období dosáhli vynikajících obchodních výsledků.

"V silné konkurenci partnerských firem z celého světa představuje toto ocenění velký mezinárodní úspěch. Společnost WEBCOM a. s. dosáhla významného nárůstu v počtu nových zákazníků i adekvátního zvýšení tržeb. Patří tak mezi nejvýznamnější partnery pro řešení Microsoft Dynamics. Spolupráce s ní si v Microsoftu velmi vážíme a stavíme na ní i do budoucnosti", řekl David Frantík - ředitel divize podnikových řešení Microsoft Dynamics.

Oficiální předání ocenění společností Microsoft v ČR proběhlo za přítomnosti Romana Cabálka, generálního ředitele společnosti Microsoft pro Českou republiku.

Další články k tématům - Dynamics - IS - ocenění - Pavel Markalous - David Frantík - Roman Cabálek

Článek ze dne 12. října 2011 - středa

Další články od WEBCOM a.s.