logo

Případová studie implementace ve Spolchemii na korporátních stránkách Microsoftu

Společnost WEBCOM uspěla s řešením Microsoft Dynamics AX pro Spolchemii mezi významnými světovými implementacemi. Řešení od WEBCOMu splňuje všechny požadavky uživatele a otevírá vedení i nové možnosti v řízení výroby.

"Podařilo se nám zveřejnit případovou studii o nasazení Microsoft Dynamics AX ve Spolchemii na korporátních stránkách společnosti Microsoft, kde jsou umístěny nejvýznamnější projekty partnerů společnosti Microsoft. To je pro nás potvrzením, že navržené řešení je komplexní a odpovídá světovým standardům", říká Stanislav Hlobilek, obchodní ředitel společnosti WEBCOM a. s.

Spolek pro chemickou a hutní výrobu vybíral v roce 2007 nový komplexní podnikový informační systém. První volba však padla na konkurenční řešení. S tím se poté objevily problémy během implementace a nakonec systém neprošel integračními testy.

Firma proto sáhla po řešení od společnosti WEBCOM a. s. na platformě Microsoft Dynamics AX. Tento informační systém už nyní úspěšně funguje v 7 společnostech v rámci celé skupiny a aktivně pomáhá managementu zefektivnit řízení celé výroby.

Další články k tématům - Dynamics - ERP - IS - Spolchemie - Stanislav Hlobilek

Článek ze dne 12. dubna 2012 - čtvrtek

Další články od WEBCOM a.s.