logo

WEBCOM opět s oceněním Microsoft Dynamics Presidents Club 2011

Společnost WEBCOM potvrdila svou pozici významného partnera společnosti Microsoft pro oblast Microsoft Dynamics a opět získala ocenění President´s Club 2011 a Inner Circle 2011. Jsme jediní v ČR a jedním ze tří partnerů Microsoft Dynamics ve střední a východní Evropě s oceněním Inner Circle 2011.

Společnost WEBCOM a. s. obhájila i pro tento rok své členství v President’s Clubu. V roce 2011 Microsoft Dynamics President’s Club sdružuje skupinu výkonných Microsoft Dynamics partnerů z celého světa, kteří splnili závazky vůči svým zákazníkům a mají vysokou úroveň prodeje, zejména velký meziroční růst. Do této skupiny patří zhruba 250 společností.

Microsoft Dynamics Inner Circle je celosvětová elitní skupina strategických partnerů s obchodními úspěchy, které je řadí do nejvyšší vrstvy společnosti Microsoft Dynamics v globální síti partnerů. Společnost WEBCOM a. s. obstála v mezinárodním srovnání a patří mezi těchto 60 nejlepších Microsoft Dynamics partnerů z celého světa, jako jediná v České republice a jedna ze tří společností v rámci střední a východní Evropy tuto cenu obdržela. Tato renomovaná ocenění se podařilo získat společnosti již počtvrté.

Společnost Microsoft uděluje jak status Inner Circle, tak status President’s Club vybraným Microsoft Dynamics partnerům z celého světa, kteří svojí aktivitou a vývojem přinášejí konstantní řešení, jež uspokojují individuální požadavky a potřeby jednotlivých zákazníků, a v daném období dosáhli vynikajících obchodních výsledků.

Další články k tématům - Dynamics - ocenění

Článek ze dne 31. srpna 2011 - středa

Další články od WEBCOM a.s.