logo

WEBCOM zastupuje incadea GmbH v dalších evropských zemích

WEBCOM je exkluzivním partnerem německé společnosti incadea GmbH v České republice a na Slovensku a nově se stává také výhradním partnerem incadea GmbH pro značku BMW v Rumunsku, Bulharsku a Slovinsku.

V této chvíli tedy společnost WEBCOM a. s. zastupuje produkt incadea.engine v segmentu automotive kromě České republiky a Slovenska také ve výše uvedených státech. Ve spolupráci se zahraničními partnery dodává WEBCOM a. s. toto vlastní řešení BMW CEEU layer powered by incadea.engine také do Polska a Maďarska.

Pro oborové řešení oblasti automotive - prodej vozidel - využívá společnost WEBCOM a. s. systém incadea.engine DMS. Systém incadea.engine DMS (Dealer Management System) - produkt společnosti incadea GmbH - je plně založen na obchodním a ekonomickém systému Microsoft Dynamics NAV a jeho principu modularity.

Díky tomu je nabízené řešení velmi flexibilní a upravitelné podle požadavků zákazníka. Jednotlivé moduly pak jsou v systému incadea.engine plně provázány, čímž se zamezí chybovost a management dealera vozů má k dispozici okamžité finanční informace o provozu své firmy.

"Systém incadea.engine DMS je dnes používán v řadě světových automobilových značek u bezmála 35000 koncových uživatelů, a proto si vážíme toho, že exkluzivitu pro prodej a implementaci tohoto produktu v Čechách a na Slovensku nabídla společnost incadea GmbH právě naší společnosti", říká Stanislav Hlobilek - obchodní ředitel společnosti WEBCOM a.s.

Systém incadea.engine pro oblast automotive řeší běžné oblasti DMS, jako prodej vozidel, servis vozidel, správu náhradních dílů, komunikaci s výrobcem a další četné aktivity související s prodejem a servisem vozidel, ale také naplňuje všechny ostatní agendy, jako např. řízení vztahů se zákazníky (CRM), vedení účetních agend, finanční controlling a výkaznictví, datové exporty, EDI a další doplňkové moduly.

Další články k tématům - BMW - CRM - DMS - EDI - incadea - NAV - Stanislav Hlobilek

Článek ze dne 30. září 2011 - pátek

Další články od WEBCOM a.s.