logo

CADfórum 2010

XANADU a.s. zve odbornou veřejnost, média i všechny zájemce na velké setkání uživatelů softwarových řešení v oblasti počítačového navrhování. Konference CADfórum 2010 se letos poprvé uskuteční v Kongres hotelu Jezerka u Sečské přehrady dne 5.10. 2010.

Jednodenní sled zajímavých přednášek i workshopů zakončený diskusí u kulatého stolu se uskuteční 5.10. 2010. Témata obsáhnou aktuální trendy v počítačem podporovaném navrhování napříč všemi hlavními průmyslovými obory.

Hlavním lákadlem akce bude i letos jedinečná možnost vzájemného setkaní konstruktérů, projektantů či architektů, kteří v praxi často řeší podobné výzvy. Již posedmé si budou moci vyměnit zkušenosti s aplikacemi pro počítačem podporované navrhování ve strojírenství a výrobním průmyslu, stavebnictví a architektuře i v oblasti infrastruktury.

Z hlavních témat letošních přednášek a workshopů :

Program bude opět zahájen v rámci společné sekce, následně rozdělen do dvou odborných částí (sálů) - zvlášť pro architekturu, stavebnictví a infrastrukturu, zvlášť pro strojírenství a výrobu. V přísálí opět proběhnou zajímavé workshopy a představení hardwarových i softwarových novinek.

"Když jsme před sedmi lety začínali s tradicí velkého uživatelského setkání, doufali jsme, že návštěvníky zaujme už ojedinělý formát - účastníkům totiž přednášejí přímo jejich kolegové z praxe. Každoroční početná účast i velmi kladné ohlasy nás přesvědčují, že potřeba řešit aktuální témata i spolupracovat v rámci komunity odborníků napříč průmyslovými odvětvími je v České republice velmi silná," dodává Vladimír Michl, manažer rozvoje společnosti XANADU a zakladatel portálu CADforum.cz. "Zatímco vloni byla tématem číslo jedna hledání východisek z ekonomické krize, letos již naštěstí můžeme hovořit o tom, kde všude moderní CAD technologie mohou přispět k opětovnému rozvoji českého průmyslu."

Konference se letos poprvé stěhuje z Horní Cerekve do Železných hor, k Sečské přehradě, cca 50 km od dálniční tepny D1 a 100 km od Prahy.

Další články k tématům - 3D - AutoCAD - CAD - CADfórum - konference - Vladimír Michl

Článek ze dne 24. srpna 2010 - úterý

Další články od XANADU a.s.