logo

Chytrý telefon ZTE Kis Plus

SmartPhone ZTE Kis Plus nabízí českým zákazníkům vše, co si nováčci světa smartphonů mohou přát. K dostání je od října 2012 exkluzivně v nabídce T-Mobile. Základní cena telefonu se pohybuje těsně pod hranicí 3000 Kč včetně DPH.

ZTE Kis Plus na první pohled zaujme elegantní antracitově černou barvou a uhlazeným designem se zaoblenými hranami pro pohodlné držení. K výborné ergonomii dopomáhá také pogumování zadního víka. K příjemnému každodennímu používání přispívá velikost přístroje s úhlopříčkou displeje 3,5 palce.

SmartPhone se snadno vejde do každé kapsy či kabelky, displej telefonu je však dostatečně rozměrný pro pohodlné ovládání, surfování po internetu, sledování multimédií nebo vyřízení nejdůležitějších pracovních povinností. O nadstandardní výdrž telefonu na jedno nabití se postará lithium-iontový akumulátor s kapacitou 1400 mAh. Při standardním používání se ZTE Kis Plus obejde bez nabíječky i 4 dny. To ocení zejména náruživí cestovatelé.

ZTE Kis Plus svému majiteli nekomplikuje život stovkami nastavení a složitým ovládáním. Telefon lze začít plnohodnotně používat během chvíle po prvním zapnutí. Přehledný a rychlý systém Android ve verzi 2.3 Gingerbread je doplněn líbivým grafickým rozhraním přímo od společnosti ZTE.

Plochu displeje tak rozzáří a rozpohybují nápaditá designová témata a vzory či animovaná předpověď počasí. Další desítky témat jsou k dispozici ke stažení, telefon si tak dle svého vkusu může přizpůsobit každý. Stejně jednoduše lze během okamžiku využívat předpřipravené mobilní aplikace sociálních sítí Facebook, Google+, Twitter nebo Foursqare.

Na cestách se majitel ZTE Kis Plus neztratí díky zabudované GPS navigaci a bezplatné aplikaci Google Mapy. Mnoho dalších užitečných programů a her pak nabízí katalog GooglePlay.

ZTE Kis Plus nezklame ani svou rychlostí. O plynulý chod telefonu se postará čipset Qualcomm s procesorem běžícím na frekvenci 800 MHz ve spolupráci s operační pamětí o velikosti 512 MB. Stažená data a obrázky z fotoparátu s rozlišením 3,2 MPx mohou uživatelé ukládat do vnitřní paměti telefonu nebo na paměťové karty standardu microSDHC až do velikosti 32 GB.

SmartPhone lze k internetu připojit skrze mobilní sítě druhé i třetí generace nebo přes bezdrátovou síť Wi-Fi, která je bezplatně dostupná ve většině kaváren, restaurací, hotelů či benzinových pump.

Telefon si díky příznivé ceně a snadné obsluze zamilují zejména mladší zákazníci, například z řad studentů, a ti, kteří se ve světě SmartPhonů teprve zabydlují. Pro ně si ZTE Kis Plus připravil celou řadu funkcí pro komunikaci, zábavu a organizaci času. Výrobce však myslí i na pracovní využití. Novinku nabízí v České republice od října 2012 exkluzivně operátor T-Mobile.

Další články k tématům - akumulátor - Android - Facebook - fotoparát - Google - GPS - operátor - Qualcomm - SmartPhone - telefonie - Twitter - WiFi

Článek ze dne 2. listopadu 2012 - pátek

Další články od ZTE CZECH, s.r.o.