logo

Joey Chen Qi: nový šéf zastoupení ZTE pro ČR

Novým oblastním ředitelem ZTE pro ČR byl jmenován Joey Chen Qi, který chce zužitkovat své dlouholeté zkušenosti v oboru telekomunikací z Číny, Saudské Arábie, Polska i Španělska a věnovat se rozvoji prodeje koncových zařízení i technické infrastruktury pro operátory.

Joey Chen Qi se narodil v roce 1982 v čínském městě Xi‘an. Znalost oblasti telekomunikací získal studiem oboru Telecommuniactions Engineering na tamější univerzitě poštovnictví a telekomunikací. V Číně následně působil na několika pozicích u významného asijského operátora China Telecom.

Svou profesní kariéru se ZTE spojil v Polsku, kde působil na pozici obchodního ředitele. Do České republiky přichází ze Španělska. Zde dohlížel na rozvoj společnosti ZTE jako oblastní ředitel.

Joey Chen Qi ke své nové pozici sdělil: "Mé jmenování do čela českého zastoupení ZTE beru jako velkou výzvu. Ač patří tuzemský mobilní trh mezi ty nejrozvinutější v Evropě, daří se nám na něm velmi dynamicky růst. Na tento trend chci dále navázat jak v retailovém prodeji koncových zařízení, tak v ještě intenzivnější spolupráci s českými operátory. Těší mne, že si u nich zařízení ZTE budují důvěru a solidní pozici a jsem přesvědčen, že díky novým modelům našich smartphonů tuto pozici ještě významně posílíme."

"Chceme být také inovátorem, který na český trh v nejbližší době uvede první smartphone s čipsetem od společnosti Intel, první zařízení s operačním systém Firefox a v naší nabídce nebude chybět ani telefon s operačním systémem Windows Phone 8. Významným úkolem bude také představení nové značky Nubia, pod kterou chceme nabízet nejlépe vybavená high-end zařízení. V neposlední řadě chceme významně promluvit také do oblasti dodávek telekomunikační infrastruktury pro operátory", doplňuje dále k plánům do budoucna nově jmenovaný oblastní ředitel.

Další články k tématům - infrastruktura - operátor - SmartPhone - telefon

Článek ze dne 7. listopadu 2012 - středa

Další články od ZTE CZECH, s.r.o.