logo

Chytrý telefon ZTE Skate Pro za 4000 Kč

SmartPhone ZTE Skate Pro nabídne českým zákazníkům operační systém Android 4.0, rychlý hardware a cenu kolem 4000 Kč. K dostání bude exkluzivně od listopadu 2012 u operátora Telefónica.

Slušnou hardwarovou výbavu, čtyřpalcový displej s vysokým rozlišením a nejnovější verzi oblíbeného operačního systému Android přinese tuzemským zákazníkům nový chytrý mobilní telefon ZTE Skate Pro. Jak je u ZTE zvykem, jedním z lákadel smartphonu je i velmi příznivá cena.

ZTE Skate Pro na první pohled zaujme pouze jedenáct milimetrů tenkým tělem s elegantně zaoblenými hranami. Přednímu panelu dominuje čtyřpalcový displej s vysokým WVGA rozlišením. Zádní kryt telefonu pak zdobí čočka fotoaparátu s rozlišením 5 megapixelů, která je díky jemnému zapuštění chráněna proti poškrábání.

Tlačítka ovládání hlasitosti a tlačítko pro zapnutí přístroje barevně splývají s tělem telefonu a jsou na první pohled neviditelná. Nenarušují tak čisté designové linie. ZTE Skate Pro přijde na český trh v klasické černé barvě. Elegantní bílá varianta, která zaujme zejména příslušnice něžného pohlaví, bude k dispozici později v průběhu roku.

Výbava a funkce

ZTE Skate Pro pohání oblíbený operační systém Android v nejnovější verzi 4.0 (Ice Cream Sandwich). Chod systému je tak svižný, s jeho intuitivním ovládáním si přitom poradí i začátečníci. Společnost ZTE u svých přístrojů nabízí také vlastní nadstavbu uživatelského rozhraní.

Z uzamykací obrazovky se díky ní lze dostat k oblíbeným funkcím jako fotoaparát nebo psaní SMS během okamžiku, a to bez nutnosti listování v menu telefonu. Nabídku rychlého přístupu může uživatel měnit dle svých preferencí.

Rozhraní ZTE nabízí také řadu barevných témat a motivů, telefon tak lze velmi snadno přizpůsobit individuálnímu vkusu. Další stovky grafických vylepšení, aplikací, her a widgetů nabízí ke stažení obchod Google Play.

Nejdůležitější aplikace pro práci, zábavu, komunikaci a sociální sítě jsou v telefonu předinstalovány.

Snadno zvládne multimédia i hry

ZTE Skate Pro si snadno poradí s multimédii, naprostou většinou aplikací i mobilních her. Postará se o to kombinace rychlého čipsetu Qualcomm s procesorem s frekvencí 1 GHz a 512 MB operační paměti. Nouze není ani o prostor pro ukládání dat.

V základu telefon poskytuje 4 GB vnitřního úložného prostoru, paměť lze navíc snadno rozšířít kartami typu microSDHC až do velikosti 32 GB. Displej nabízí kapacitní dotekovou technologii a rozlišení 800 x 480 pixelů a dokáže zobrazit 262 tisíc barev.

Cena a dostupnost

ZTE Skate Pro bude pro české zákazníky dostupný od listopadu 2012 v prodejní síti Telefónica. Základní (nedotovaná) cena telefonu se bude pohybovat kolem 4000 Kč včetně DPH.

V portfoliu telefonů ZTE u Telefónicy doplní nový model chytré mobilní telefony ZTE Racer II a u zákazníků velmi oblíbený ZTE Skate.

Další články k tématům - Android - fotoaparát - SmartPhone - SMS - telefonie

Článek ze dne 29. října 2012 - pondělí

Další články od ZTE CZECH, s.r.o.