logo

ZTE Nubia: chytrá mobilní zařízení pro náročné zákazníky

Společnost ZTE představuje novou značku Nubia, pod kterou bude nabízet své mobilní telefony a tablety vybavené nejpokročilejšími technologiemi. Produkty značky Nubia budou na tuzemském trhu k dispozici již na začátku roku 2013.

Mobilní zařízení Nubia osloví ty nejnáročnější uživatele, kteří hledají vysoký výkon pro práci, multimédia i hry. Výrazných změn nedozná jen hardware. Řada Nubia těží rovněž ze značně inovovaného designu.

Vůbec prvním oznámeným zařízením se značkou Nubia je smartphone s označením Z5. Ten nabídne čtyřjádrový procesor, vysoké rozlišení pětipalcové obrazovky a nechybí ani hlavní kamera s rozlišením 13 Mpix. Nubia Z5 se pyšní vzhledem, který vychází z italské designerské školy a bude k dispozici v černé, bílé a červené variantě.

Představením nové prémiové značky sleduje společnost ZTE jasný cíl - pevně se etablovat mezi výrobci špičkových mobilních zařízení a být mezi prvními, kteří do svých produktů promítnou nejnovější technologie. Ty ZTE vyvíjí v osmnácti vlastních R&D centrech po celém světě (namátkou v USA, Číně, Francii, Švédsku nebo USA).

V odděleních výzkumu a vývoje pracuje celých 45 % zaměstnanců ZTE.

Dostupnost

Prémiová mobilní zařízení Nubia dorazí do Evropy začátkem příštího roku. Česká republika bude mezi prvními evropskými zeměmi, kde budou mobilní telefony této značky k dispozici.

Pod hlavičkou ZTE budou i nadále k dostání oblíbené smartphony a tablety střední třídy s unikátním poměrem cena/užitná hodnota.

Další články k tématům - kamera - Nubia - SmartPhone - tablet - telefon - výzkum

Článek ze dne 9. listopadu 2012 - pátek

Další články od ZTE CZECH, s.r.o.