logo GFI Software

Jozef Kačala

Vicepresident of Global Sales Engineering společnosti GFI Software

Jozef Kačala - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

V současném období je efektivní správa a ukládání e-mailů důležitější než kdy dříve, zejména pro firmy, pro které jsou schopnosti dodržovat předpisy a snižovat zatížení poštovních serverů klíčové.

Díky rostoucímu objemu digitální komunikace se organizace potýkají s problémy při vyhledávání důležitých informací, efektivním ukládání e-mailů a zajištění souladu s různými požadavky.

Umělá inteligence v archivačních řešeních zvyšuje výkonnost při řešení nejčastějších požadavků spojených s provozem a správou elektronické pošty.

Michael Nebeský

Manažer prodeje řešení GFI Software ve společnosti ZEBRA SYSTEMS

Michael Nebeský - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Vzhledem k tomu, že obecně vzrůstá závislost na softwarových nástrojích, musejí organizace věnovat více času opravám jejich zranitelností. Ty jsou aktuálně jedním z nejčastěji zneužívaných způsobů kybernetických útoků.

Nástroje pro skenování zranitelností a automatizovaný patch management jsou dnes nezbytným předpokladem úspěšné kybernetické ochrany. To platí také o přesné evidenci systémů a zařízení v podnikové síti.

Jozef Kačala

Vicepresident of Global Sales Engineering společnosti GFI Software

Jozef Kačala - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Případů zero day útoků dramaticky přibývá a tradiční metody ochrany před známými hrozbami, které velmi často využívají SMB firmy, jsou proti takovýmto útoků stále méně účinné.

Proto jsme do naší nejnovější aktualizace KerioControl integrovali technologii, která chrání před známými i neznámými typy kybernetických útoků s reakční dobou v řádu milisekund.

Zapnutím této funkce v rámci našeho řešení získají zákazníci ochranu v podstatě na enterprise úrovni.

Jozef Kačala

Vicepresident of Global Sales Engineering společnosti GFI Software

Jozef Kačala - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Přibývá případů zneužití firemních dat k vytváření sofistikovaných deepfake útoků, které dnes dokáží velmi věrohodně oklamat cílové uživatele v organizaci. Čím více nechráněných dat a nezabezpečených úložišť, tím snáze mohou útočníci vytvořit důvěryhodnější deepfake kampaně a způsobit napadeným organizacím značné finanční ztráty.

Proto doporučujeme posílit vícevrstvou ochranu, kam by měla patřit ochrana elektronické pošty, firewall, zabezpečení koncových bodů včetně antiviru, skenování zranitelností a patch managementu, monitoring sítě, řízení přístupu a případně další nástroje.

Ondřej Šabata

Sales Engineer pro řešení N-able společnosti ZEBRA SYSTEMS

Ondřej Šabata - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Loňský dramatický nárůst počtu zranitelností ukazuje, že i přes veškeré úsilí softwarových vývojářů tu s námi tyto nedokonalosti a s tím spojené bezpečnostní mezery budou stále.

Pokud chceme eliminovat bezpečnostní rizika softwarových zranitelností, musíme mít aktuální přehled o využívaném softwaru a zařízeních ve firemních sítích, provádět pravidelné skenování a zavést automatizovaný patch management, který dokáže účinně čelit stále kratším intervalům mezi vznikem a zneužitím zranitelnosti.

Stránka 1/31 Další >