logo Software602 a.s.
Martin Vondrouš

Martin Vondrouš

Expert pro nové technologie společnosti Software602

LinkedIn

Dosud jsme nabízeli elektronické pečetění a časová razítka za extra poplatek, kdy si klient musel nakoupit balíček s určitým počtem pečetí či razítek, nebo platit za každý dokument zvlášť. To ale pro klienty nebylo zrovna přívětivé a už vůbec ne zjednodušením, o což nám jde.

Nyní už nabízíme neomezené využívání těchto služeb v rámci našeho komplexního řešení za měsíční paušál podle velikosti instituce. Pro podepisování či pečetění není nutný token ani čipová karta, ty nahrazuje virtuální token.

Nejsme první ani poslední společností, která by mohla poskytovat kvalifikovaný elektronický podpis na dálku nebo vzdálené kvalifikované pečetění.

Ale jsme prvním a zatím jediným dodavatelem, který nabízí obě tyto služby najednou a má je schváleny od Ministerstva vnitra.

Uživatelé přejdou na novou verzi automaticky, nemusejí nic provádět. Nicméně pokud budou požadovat nové funkčnosti do formulářů a workflow, bude nutná úprava na novější verzi Sofa. Nové procesy se už budou vytvářet pomocí novějšího jádra a nových funkcí.

Nejvíce se využívá procesů, které je možné nasadit rychle a bez integrace, nicméně přibývají klienti, kteří chtějí přímé integrace na stávající ERP systémy, především s ohledem na výměnu ekonomických dat.

S novou verzí přinášíme komfort i pro větší klienty se systémy a již zavedenou infrastrukturou, kde Sofa nabídne větší možnou míru integrace.

DMS systém pro správu dokumentů například umožňuje evidovat, sdílet a spravovat dokumenty už od jejich vzniku přes schválení po distribuci v rámci firmy. To vše lze provádět i prostřednictvím chytrého mobilního telefonu. Prakticky všechny obchodní a úřední dokumenty vznikají elektronicky.

Tak proč je elektronicky rovnou nepodepisovat a razítkovat? Naše řešení umožňuje vytvářet elektronické dokumenty s právním účinkem, které odpovídají nárokům Evropské unie.