logo NEWTON Technologies

Stanislav Čihák je novým ředitelem NEWTON Technologies

Stanislav Čihák nahradil na postu ředitele Newton Technologies Petra Heriana, který se nadále soustředí na svou roli předsedy představenstva. Prioritou nového ředitele je posílení vedoucí pozice společnosti na českém i zahraničním trhu v oblasti hlasových technologií.

Ing. Stanislav Čihák absolvoval elektrotechnickou fakultu ČVUT v oboru telekomunikační technika. Během svého předchozího čtyřletého působení na pozici projektového manažera NEWTON Technologies a.s. získal rozsáhlé zkušenosti v oblasti realizací dodávek hlasových technologií.

Podílel se též na vývoji produktů a služeb a věnoval se komunikaci s obchodními partnery. V předchozím období pracoval v sesterské společnosti NEWTON Media, a.s. jako vedoucí IT oddělení a zkušenosti má rovněž z práce v dalších softwarových a technologických společnostech.

"Chceme dále posílit naši vedoucí pozici na českém trhu i v zahraničí. Zúročíme naše zkušenosti s hlasovými technologiemi v českém, polském a slovenském jazyce a budeme intenzivně pracovat na rozšíření portfolia našich produktů, abychom se stali jedničkou i na dalších trzích, používajících slovanské jazyky", říká o svých záměrech Stanislav Čihák.

Při vedení NEWTON Technologies a.s. se chce Stanislav Čihák opřít o své bohaté zkušenosti s vývojem produktů a hlasových technologií.

Článek NEWTON Technologies ze dne 26. září 2014 - pátek

Další články od NEWTON Technologies

Stáhněte si ZDARMA zkušební verzi systému M-Files