logo T-Systems Czech Republic a.s.

T-Systems zahajuje spolupráci s PLM Software

T-Systems Czech Republic uzavřel smlouvu o spolupráci se společností Siemens PLM Software na prodej a implementaci produktu NXTM, který představuje špičkovou technologii v oblasti CAD/CAM/CAE.

Součástí spolupráce je také produkt Teamcenter pro digitální správu životního cyklu výrobku, který je jedním ze světově nejpoužívanějších systémů v této oblasti. V neposlední řadě jsou předmětem spolupráce rovněž technologie Tecnomatix pro digitální návrh a přípravu výroby. Jako součást dohody se společnost T-Systems Czech Republic připojuje k programu Siemens Partner.

Společnost Siemens PLM Software, která je součástí koncernu Siemens, rozvíjí své portfolio a péči o zákazníky v České republice. Společnost T-Systems má bohaté zkušenosti a znalosti procesů v průmyslových podnicích. Díky propojení těchto znalostí a PLM technologií společnosti Siemens získají zákazníci obou firem nejvyšší možnou kvalitu služeb a mohou tak maximalizovat přínos ze svých investic do PLM nástrojů a systémů.

Společnost T-Systems působí v České republice na poli PLM již více než patnáct let. Své služby systémové integrace, kam PLM řešení bezesporu patří, poskytuje řadě podniků včetně mezinárodních automobilových výrobců. Nové partnerství rozšíří možnosti poskytování spolehlivých a flexibilních služeb a produktů stávajícím i novým zákazníkům.

"Začlenění PLM technologií společnosti Siemens do portfolia nám umožní dále rozšířit komplexní služby a pokrýt tak aktuální trendy současné doby, a to nejen na území České republiky, ale i v dalších zemích", uvádí Josef Škarda, Vice President divize Systémová integrace ve společnosti T-Systems.

Jako systémový integrátor je společnost T-Systems díky přístupu k nejnovějším technologiím schopna řešit náročné úkoly a projekty související s integrací jednotlivých systémů v IT infrastruktuře té které společnosti.

"Dodavatelské firmy jsou dnes v oblasti PLM nuceny svými odběrateli používat různé systémy. Těmito systémy vytvářená data je třeba dále zpracovávat v navazujících systémech (např. ERP systémy, systémy pro oblast marketingu, systémy pro tvorbu zákaznické dokumentace apod.). Role systémového integrátora je u takovýchto řešení nezastupitelná a bez potřebných znalostí integrovaných technologií prakticky nemožná", dodává Josef Škarda.

"Jsem zvláště hrdý na toto partnerství s T-Systems. Je to pro Siemens PLM Software strategický krok – společnost T-Systems přinese své zkušenosti a znalosti zejména na automobilovém trhu. Jsem přesvědčen o tom, že spolupráce mezi našimi společnostmi rychle přinese benefity zákazníkům," řekl Simon Goldberg, CEO Siemens PLM Software pro Českou republiku.

Společnost T-Systems poskytuje řadu PLM řešení pro české i mezinárodní zákazníky. Díky zkušenostem z rozsáhlých projektů, vysoké odbornosti a stabilnímu zázemí představuje pro své zákazníky kompetentního a spolehlivého partnera.

O produktu Teamcenter

Teamcenter software je světově nejpoužívanější PLM systém. Teamcenter pohání inovaci a zvyšuje produktivitu propojením lidí napříč globálním vývojem produktů a výrobců s produktovými a procesními znalostmi potřebnými k úspěchu. Komplexní průmyslem prověřené řešení Teamcenter je postavené na otevřených základech pro pohánění end-to-end PLM.

O produktu Tecnomatix

Tecnomatix software je soubor digitálních řešení pro výrobu, který dodává průmyslově nejkomplexnější výrobní proces rozvoje a virtuální ověřování, pomáhající společnostem rychle určit a realizovat nejúčinnější strategie pro zvýšení produktivity a snížení nákladů a splnění cíle jakosti. Tecnomatix urychluje inovaci prostřednictvím spolupráce mezi všemi inženýrskými a výrobními týmy, od produktového inženýrství po dílnu.

O produktu NX

NX software je budoucí generace systému digitálního vývoje produktu, který pomáhá společnostem transformovat životní cyklus produktu. S nejširší sadou integrovaných, plně asociativních CAD / CAM / CAE aplikací, se NX dotýká celé řady vývojových procesů v designu produktů, výroby a simulace. NX poskytuje kompletní sadu nástrojů pro integraci automatizace procesů a umožňuje tak společnostem shromažďovat a opětovně využívat znalosti o výrobcích a procesech.

Další články k tématům - automatizace - CAD - CAE - CAM - ERP - inovace - marketing - software - Josef Škarda - Simon Goldberg

Článek T-Systems Czech Republic a.s. ze dne 30. ledna 2013 - středa

Další články od T-Systems Czech Republic a.s.