logo T-Systems Czech Republic a.s.

Videokonference a teleprezence T-Systems v sítí Tata Communications

T-Systems propojí své služby v oblasti audio a videokonferencí se sítí Tata Communications a nabídne tak svým zákazníkům kvalitní audio - video přenosy s maximální rychlostí 50 Mbit/s, vysokou úrovní zabezpečení a kryptováním dat.

Společnost Tata Communications disponuje v současné době jednou z největších videokonferenčních sítí na světě a privátními videokonferenčními místnostmi. Síť Tata Communications je také vstupní branou do 50 veřejných videokonferenčních místností na pěti kontinentech.

Produkty a služby, které nabízí T-Systems, umožňují zákazníkům celé skupiny Deutsche Telekom provozovat video a teleprezenční systémy. Tím se snižuje potřeba pracovních cest, které mohou být nákladné a časově neefektivní. Společnost T-Systems poskytuje špičkové video-platformy s inovativním portálem, který usnadňuje plnou integraci video-technologie do firemního prostředí.

Videokonference a teleprezence pomocí špičkových technologií nahrazuje přímou komunikaci tak věrohodně, že se opravdu zdá, jako by její účastníci byli ve stejné místnosti, přestože od sebe ve skutečnosti mohou být vzdáleni tisíce kilometrů.

Využití video-technologie namísto osobního setkání usnadňuje spolupráci mezi zaměstnanci, zákazníky, dodavateli a dalšími obchodními partnery. Komunikace je tak efektivnější a levnější, šetří čas, náklady i životní prostředí.

Článek T-Systems Czech Republic a.s. ze dne 9. července 2012 - pondělí

Další články od T-Systems Czech Republic a.s.

Stáhněte si ZDARMA zkušební verzi systému M-Files