logo TRASK SOLUTIONS a.s.

IT práce ve společnosti TRASK SOLUTIONS a.s.

Azure DevOps Server Administrátor

Vyznáš se v infrastrukturních aplikacích? Pokud ovládáš MS Azure z administrátorského pohledu, dej o sobě vědět. Nemusíš být expert, rádi zaučíme i kolegu, který má zájem se v této oblasti pohybovat a rozvíjet.

Senior Data Scientist

Vizí našeho týmu Data science je inteligentně, pomocí dat a jejich síly pomáhat businessu činit správná strategická i operativní rozhodnutí. Spolupracujeme s velkými klienty z finančního sektoru, optimalizujeme procesy v Škoda Auto. Kromě neustálého hledání datových insightů a tvorby machine learning modelů řešíme spoustu optimalizačních úloh.

Junior IT Analyst

Do týmu hledáme nového kolegu, který je neustále schopen nalézat cestu k řešení (nejlépe formou otázek). Pokud jsi problem-solver, jsi komunikativní, nebojíš se ptát, pokud se umíš učit a dovedeš naslouchat ostatním a také pokud máš schopnost věc správně pojmenovat a vysvětlit ostatním, pak hledáme právě tebe!

BI Analyst

Kde ostatní vidí čísla, ty vidíš příležitosti? Pak pro tebe máme hodně zajímavé hřiště - hledáme odborníka, který má zkušenosti s prováděním analýzy dat. Pokud tě baví práce s daty, moderními technologiemi a spolupráce s experty na poli Business Intelligence, můžeš se přidat k našemu týmu.