logo TRASK SOLUTIONS a.s.

IT práce ve společnosti TRASK SOLUTIONS a.s.

Cloud Engineer Architect

Nastoupíš do oddělení IA - Infrastructure and Automation. Šéfem oddělení je Jiří Motejlek a patřit budeš do týmu Petra Marka. Dále se na tebe těší 70 kolegů a kolegyň na pozicích System Engineer, Project Manager, IT Architect a další. U nás v IA najdeš nadějné juniory, ale také potkáš odborníky s 15+ lety zkušeností v IT. Na každém projektu, do kterého tě zapojíme najdeš mix těchto lidí.

Azure DevOps Server Administrátor

Vyznáš se v infrastrukturních aplikacích? Pokud ovládáš MS Azure z administrátorského pohledu, dej o sobě vědět. Nemusíš být expert, rádi zaučíme i kolegu, který má zájem se v této oblasti pohybovat a rozvíjet.

Cloud Engineer Specialist

Nastoupíš do oddělení IA - Infrastructure and Automation. Šéfem oddělení je Jiří Motejlek a patřit budeš do týmu Petra Marka. Dále se na tebe těší 70 kolegů a kolegyň na pozicích System Engineer, Project Manager, IT Architect a další. U nás v IA najdeš nadějné juniory, ale také potkáš odborníky s 15+ lety zkušeností v IT. Na každém projektu, do kterého tě zapojíme najdeš mix těchto lidí.

Linux Administrator

Chceš získat zkušenosti z oblasti systémového inženýrství nebo již nějaké ty zkušenosti máš? Ať už jsi junior či senior, důležité je, aby tě práce u nás bavila. Pracujeme pro významné Enterprise klienty především z oblasti bankovnictví. Neváhej a podpoř náš tým Linuxáků.

MS Azure Administrator

Vyznáš se v infrastrukturních aplikacích? Pokud jsou pro tebe zajímavé aplikace na platformě .NET, ovládáš MS Azure z administrátorského pohledu, dej o sobě vědět. Nemusíš být expert, rádi zaučíme i kolegu, který má zájem se v této oblasti pohybovat a rozvíjet.

Senior Data Scientist

Vizí našeho týmu Data science je inteligentně, pomocí dat a jejich síly pomáhat businessu činit správná strategická i operativní rozhodnutí. Spolupracujeme s velkými klienty z finančního sektoru, optimalizujeme procesy v Škoda Auto. Kromě neustálého hledání datových insightů a tvorby machine learning modelů řešíme spoustu optimalizačních úloh.

Junior IT Analyst

Do týmu hledáme nového kolegu, který je neustále schopen nalézat cestu k řešení (nejlépe formou otázek). Pokud jsi problem-solver, jsi komunikativní, nebojíš se ptát, pokud se umíš učit a dovedeš naslouchat ostatním a také pokud máš schopnost věc správně pojmenovat a vysvětlit ostatním, pak hledáme právě tebe!

PostgreSQL Specialist

Na dlouhodobou podporu databází ve velkých společnostech a vývoj vlastních aplikací hledáme specialistu provozu a aplikačního vývoje v databázi PostgreSQL resp. její komerční verzi EnterpriseDB. EDB certifikace je výhodou.

Java Developer

Práce na zajímavých a atraktivních projektech za využití moderních přístupů a nástrojů. Využití technologií Java 8 a novější. Automatizované buildy pomocí Maven/Gradle. Verzování v Gitu, vzájemné code reviews. Práce s různými databázemi Oracle, PostgreSQL, EDB, Derby, HSQLDB. Využití JPA (hibernate, eclipse-link), jOOQ. Základní využívání SQL a PL/SQL. CI/CD vystavěné na Jenkins, TeamCity nebo Gitlab. Příprava a konfigurování vlastních Docker containerů. Spolupráce pod vedením zkušeného a seniorního programátora.

Senior Java Developer

Máš zkušenosti s backend vývojem v Javě? Hledáme odborníka, kterého baví programování a dokáže používat source code best practices. Přidej se k našemu Development týmu a sdílej své zkušenosti s partou skvělých kolegů.

MS Sharepoint Administrator

Vyznáš se v infrastrukturních aplikacích? Pokud jsou pro tebe zajímavé aplikace na platformě .NET, ovládáš MS Sharepoint z administrátorského pohledu, dej o sobě vědět. Nemusíš být expert, rádi zaučíme i kolegu, který má zájem se v této oblasti pohybovat a rozvíjet.

BI Analyst

Kde ostatní vidí čísla, ty vidíš příležitosti? Pak pro tebe máme hodně zajímavé hřiště - hledáme odborníka, který má zkušenosti s prováděním analýzy dat. Pokud tě baví práce s daty, moderními technologiemi a spolupráce s experty na poli Business Intelligence, můžeš se přidat k našemu týmu.

PL/SQL Developer (German speaking)

Digitalizujeme nejvýznamnejší hráče na českém i mezinárodním trhu a přinášíme jim inovativní produkty a řešení. V rámci zahraniční expanze nyní přijmeme do týmu BI vývojáře, který ovládá němčinu minimálně na úrovni B2 a taky se rád podívá občas do zahraničí.

Architect

Zodpovědnost za technický návrh a plánování projektů včetně detailního rozpracování. Dále také vedení analytiků a vývojářů ve spolupráci s projektovým manažerem. Budeš komunikovat s klienty především v oblasti bankovnictví. Zároveň tě čeká podpora prodeje a dodávka zajímavých a inovativních IT řešení u velkých zákazníků. Pozici lze uchopit jak více technicky směrem k vývoji, tak více znalostně směrem k know-how různých oblastí.