logo ZTE CZECH, s.r.o.

ZTE MF823: nejmenší LTE USB modem

USB modem ZTE MF823 se může pochlubit také snadnou instalací, kompatibilitou s celou řadou technologií přenosu dat a nízkou energetickou náročností. MF823 drží několik prvenství zejména díky svým kompaktním rozměrům a energetické efektivitě.

ZTE dodává na český trh jeden z nejpokročilejších USB modemů pro přenos dat v mobilní síti čtvrté generace LTE. Přístroj s označením ZTE MF823 nově zákazníkům spolu s datovými tarify pro LTE nabízí tuzemský operátor Telefónica.

ZTE MF823 s tloušťkou pouhých 13 mm představuje vůbec nejmenší USB modem pro mobilní sítě čtvrté generace. Zařízení při prvotním použití nevyžaduje instalaci ovladačů - doslova ihned po vybalení jej tak mohou používat všichni uživatelé bez ohledu na technické znalosti.

Vývojářům ZTE se oproti dřívějším modelům USB modemů pro LTE síť podařilo snížit energetickou náročnost zařízení o jednu třetinu. Modem se může pochlubit také nejnižší provozní teplotou mezi podobnými zařízeními na trhu.

K nežádoucímu nadměrnému zahřívání nedochází ani při dlouhodobém používání. Modem lze obsluhovat skrze webové rozhraní, podporuje protokol IPV6 a je plně kompatibilní s novou verzí operačního systému Windows 8 či platformou Mac.

ZTE MF823 využívá architekturu Qualcomm druhé generace. Datové přenosy zvládá nejen ve 4G sítích standardu LTE, ale také ve starších standardech UMTS-HSPA+ a GPRS/GSM.

Implementovány byly také nové technologie ZTE zajišťující stabilnější přenos dat i hlasu s nízkou dobu odezvy při vysokorychlostním datovém přenosu.

Hlavní technické parametry:

Další články k tématům - GSM - HSDPA - HSUPA - IPV6 - LTE - modem - Qualcomm

Článek ZTE CZECH, s.r.o. ze dne 17. května 2013 - pátek

Další články od ZTE CZECH, s.r.o.