logo

Creative Cloud: iniciativa Adobe pro tvorbu obsahu na tabletových zařízeních

Adobe Systems představuje Adobe Creative Cloud - nový směr společnosti, který mění proces tvorby obsahu. Adobe Creative Cloud je klíčovým místem pro kreativitu, přístup k desktopovým a tabletovým aplikacím a sdílení výsledků své práce.

Iniciativa Adobe Creative Cloud byla představena současně s novou sadou aplikací Adobe Touch Apps pro tvorbu obsahu na tabletových zařízeních. Tyto nové aplikace přinášejí milionům uživatelů tabletů - od spotřebitelů po tvůrčí profesionály - kreativitu na profesionální úrovni a využívají online služby pro sdílení souborů, pro jejich zobrazení nebo další vylepšení v software Adobe Creative Suite.

"Adobe Creative Cloud poskytuje nové prostředky pro tvůrčí vyjadřování díky nové generaci služeb pro kreativitu a publikování. Nové pojetí dotykového ovládání mění práci s kreativními nástroji a nabízí budování hlubších vazeb mezi kreativci z celého světa", řekl Kevin Lynch - technologický ředitel společnosti Adobe. "Přechod na Creative Cloud je významnou součástí transformace společnosti Adobe."

Představujeme Adobe Creative Cloud

Uvedení Adobe Creative Cloud je soustředěno kolem inovativní sady aplikací Adobe Touch Apps, které mění kreativní nástroje pro potřeby mobilního věku a umožňují zařízením typu tablet stát se nedílnou součástí tvůrčího procesu. Adobe Creative Cloud se stane centrem pro prohlížení, sdílení a synchronizaci souborů vytvořených pomocí Adobe Touch Apps a Adobe Creative Suite a zahrnuje 20 GB online úložiště.

Dále se bude rychle rozvíjet směrem ke službě, která bude poskytovat přístup ke stěžejním kreativním aplikacím a službám Adobe a stane se základním zdrojem pro všechny zájemce o kreativitu, a to vše za velmi zajímavou cenu.

Počátkem roku 2012 se očekává, že k Adobe Creative Cloud budou patřit následující:

Ceny a dostupnost

Podrobnosti o cenách Adobe Creative Cloud a o jeho rozšířených možnostech týkajících se aplikací, služeb a komunit budou oznámeny v listopadu 2011.

Další články k tématům - Cloud - Illustrator - InDesign - Lynch - tablet - Kevin Lynch

Článek ze dne 31. října 2011 - pondělí

Další články od Adobe Systems s.r.o.