logo

Seminář Adobe Acrobat 9 brzy v Praze a v Bratislavě

Ve spojitosti s uvedením nové verze rodiny programů Adobe Acrobat 9, pořádá společnost Adobe Systems jednodenní semináře pro zákazníky a partnery s cílem představit nejzajímavější funkce a možnosti této aplikace.

Zájemci budou mít možnost seznámit se s novinkami v Acrobat 9 a Acrobat.com, nové internetové aplikaci na prohlížení a sdílení obsahu, v úterý 17. června v hotelu Pyramida na Praze 6. Pro slovenské zákazníky je připraven seminář ve čtvrtek 19. června v Bratislavě v hotelu Holiday Inn. Účast na seminářích je zdarma.

Během semináře se účastníci dozví, jak mohou využít Acrobat 9 k tvorbě dokumentů, obsahující texty, grafiku, hudbu, multimediální obsah nebo 3D, jak vytvářet formuláře nebo jak komentovat a připomínkovat obsah sdílení v pracovní skupině. Přednášející také představí možnosti pro zabezpečení a podepisování dokumentů, online sdílení pro skupinovou spolupráci, archivaci nebo přípravu výstupů pro tisk ve vysoké kvalitě.

"Acrobat 9 přináší zcela nový pohled na práci s informacemi a sdílení různorodého obsahu," říká Michal Metlička, ředitel Adobe Systems pro ČR a SR. "Propojením technologií PDF a Flash lze nyní bezpečně a jednoduše sdílet poutavý obsah obohacený o zvuk, video, animace nebo prostorovou grafiku v jediném dokumentu s celým světem, aniž by příjemci potřebovali něco jiného než zdarma dostupný Adobe Reader. Věřím, že připravované semináře budou skvělou příležitostí, jak zájemcům nejen popsat, ale i předvést tyto opravdové novinky."

Článek ze dne 17. června 2008 - úterý

Další články od Adobe Systems s.r.o.