logo

Den digitální fotografie s Adobe

Akce Adobe je se uskuteční v úterý 12.4. 2011 v OREA Hotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha 6 a je určená všem, kteří to s fotografováním myslí vážně. Pro účast na konferenci je nutné se předem zaregistrovat, vstup na akci je zdarma.

Vývoj digitální techniky na pořízení, zpracování a vytištění obrazového záznamu neustále přináší mnoho užitečných novinek, které fotografům rozšiřují tvůrčí možnosti. Ale největší problém je sladit celý řetězec tak, aby finální produkt z novinek maximálně těžil a když už fotograf investuje do techniky nemalé prostředky, aby výsledek jeho snahy nebyl zklamáním.

Takové informace a zkušenosti se těžko hledají. Proto jsme shromáždili firmy s na sebe navazující technologií, kde specialisté na jednotných vzorech z našeho známého prostředí, ve vzájemně zkalibrovaném procesu, předvedou maximum možného.

Nic podobného zde nikdy nebylo předvedeno. U prezentací je kladen důraz na velkou praktičnost a další použitelnost pro každého účastníka. Uvidíte porovnání a zpracování stejného obrazu z kvalitního kompaktu a digitální stěny 60 Mpx a mnoho zajímavého opravdu v praxi.

Další články k tématům - Adobe - foto - zdarma

Článek ze dne 1. dubna 2011 - pátek

Další články od Adobe Systems s.r.o.