logo

VELKÁ LETNÍ AKCE na české kolekce Adobe Creative Suite 3 Design a Web

Plné verze i upgrady s letní slevou 25 % - akce platí do 20.srpna 2008 ! V rámci uvedení nové verze Acrobat 9 do prodeje připravilo Adobe aktualizované kolekce Creative Suite 3.3, které nyní obsahují i tuto novou verzi Acrobatu 9.

České kolekce budou obsahovat pouze verze anglické nového Acrobatu 9, ale zato s výraznou slevou 25 % ! CS3.3 Design Premium navíc obsahuje i anglický Fireworks CS3.

Pokud chcete přejít na Creative Suite 3, máte nyní jedinečnou možnost jak při nákupu vybraných licencí ušetřit významné částky. Slevy 25 % jsou nabídnuty jak u plných verzí, tak i upgradů, a to nejen krabicové verze, ale i licence pro komerční zákazníky a státní správu !

Pokud se v záplavě různých balíků a informací nemůžete zorientovat nebo chcete poradit jak upgradovat různé starší verze produktů Adobe / Macromedia které již máte.

Na anglické verze Acrobatu 9 Professional a Fireworks CS3 zakoupené v některém z výše uvedených českých kolekcí Adobe NENABÍZÍ možnost získání české aktualizace zdarma. Zákazníci mohou buď nyní využít slevy a zakoupit kolekci s anglickou verzí, a později upgradovat na CS4 kolekci, nebo nevyužít letní akce, vyčkat do podzimu na českou verzi nového Acrobatu, a teprve potom zakoupit kolekci již s českým Acrobatem 9.

Článek ze dne 9. července 2008 - středa

Další články od Adobe Systems s.r.o.