logo Adobe Systems s.r.o.

MAX 2011: registrace na konferenci zahájena

Účastníky MAX 2011 čeká v americkém Los Angeles pět dnů informativních setkání, interaktivních laboratoří a četných příležitostí k navazování kontaktů se zaměřením na technologie, inspirující práci a stimulující inovativní digitální zážitky.

Společnost Adobe oznamuje, že se návrháři, vývojáři a manažeři již nyní mohou zaregistrovat na MAX 2011, který se bude konat v Los Angeles Convention Center od 1. do 5.10. 2011. Na výroční konferenci se sejdou tisíce inovátorů ze všech odvětví, aby oslavili, prozkoumali a dali tvář příští generaci digitálních zážitků na zařízeních řady různých platforem.

Přednášky odborníků, včetně technického ředitele společnosti Adobe Kevina Lynche, a dalších hostů, se budou věnovat nejnovějším trendům ovlivňujícím způsob, jakým je vytvářen, spravován a optimalizován digitální obsah pro stolní počítače, smartphony, tablety a televizory. Kromě toho budou na MAX 2011 k vidění krátké ukázky doposud nezveřejněných technologií společnosti Adobe, komunitní pavilón s výstavami zákazníků a partnerů, příležitosti pro účastníky spojit se s produktovými týmy společnosti Adobe, a populární MAX Bash.

MAX - tam, kde se spojují technika a mistrovství

Na základě odpovědí z průzkumu mělo 94 procent z účastníků MAX 2010 pozitivní zkušenosti a celkově událost hodnotí jako nadprůměrnou až vynikající, a 97 procent loňských účastníků říká, že by doporučilo MAX svým kolegům.

MAX 2011 bude prezentovat tři směry zahrnující více než 300 konferencí a praktických cvičení na různá témata - od vytváření aplikací pro mobilní zařízení přes multiplatformní vytváření obsahu, vývoj v HTML5 až po design on-line 3D her a provozování aplikací v cloudu.

Směr Design nabídne dovednosti potřebné k vyjádření myšlenek s přesností a lehkostí; pro plynulou práci s různými médii a k produkování mimořádných výsledků v tiskovém, webovém, interaktivním a mobilním designu.

Směr Envision poskytne nahlédnutí do plánu technologií Adobe a vyzdvihne osvědčené postupy a strategie pro budování poutavějších prožitků v rámci různých obrazovek a zařízení.

Letošní směr Develop drží krok s nejmodernějšími nástroji a metodami, které jsou hnací silou budoucnosti webu a internetových aplikací.

MAX 2011 také přináší zpět několik kurzů a cvičení na základě jejich popularity:

Novinka letošního ročníku - Adobe Digital Enterprise Summit

Ve spolupráci s MAX 2011 se také koná první Adobe Digital Enterprise Summit, který je pořádán od 3. do 4.10. 2011. Digital Enterprise Summit je určený pro firemní zástupce s rozhodovací pravomocí, technologické vůdce a marketingové odborníky a pomůže jim objevit možnosti tvorby personalizovaného digitálního obsahu, prohloubit vztahy se zákazníky a rozšiřovat hodnotu značky svých organizací.

Účastníkům summitu představí vedoucí osobnosti a odborníci z Adobe nejnovější technologické pokroky v rámci Customer Experience Management. Účastníci také proniknou do budoucnosti optimalizace zákaznických zkušeností napříč všemi digitálními kanály, stejně jako nejnovějších podnikových řešení společnosti Adobe.

MAX Awards 2011

Současně se také otevírá příjem přihlášek pro MAX Awards, program globálního ocenění za nejlepší použití softwaru společnosti Adobe pro vytváření aplikace s vysokým dopadem v následujících kategoriích - Reklama a podpora značky, Digitální publikování, Enterprise a Zábava.

Přihlášky lze podat nejpozději do pátku 29.7. 2011. Online hlasování bude otevřeno jeden týden před MAX a vítězové kategorií budou vyhlášeni v přímém přenosu na slavnostním večeru MAX Awards 5. Chcete-li poznat loňské vítěze a finalisty, navštivte galerii MAX Awards 2010.

Další články k tématům - 3D - BYOD - cloud - CS5 - design - HTML5 - InDesign - konference - kurz - LiveCycle - notebook - Photoshop - průzkum - SmartPhone - Summit - tablet

Článek Adobe Systems s.r.o. ze dne středa 22. června 2011

Další články od Adobe Systems s.r.o.

Creative Cloud: iniciativa Adobe pro tvorbu obsahu na tabletových zařízeních

Adobe Premiere Elements 10: výkonný program pro editaci videa

Adobe Photoshop Elements 9 Editor v Mac App Store

Adobe Digital Enterprise: nová platforma pro řízení zkušeností zákazníků

MAX 2011: registrace na konferenci zahájena

Adobe Photoshop Touch pro Apple iPad

Adobe Creative Suite 5.5: zaměřeno na platformy SmartPhonů a tabletů

Den digitální fotografie s Adobe

Daňové přiznání pohodlně v interaktivních PDF zdarma

Adobe Digital Publishing Suite pro tablety se systémem Android

Technologie Flash Player a AIR na mobilních platformách

Adobe AIR 2.5: platforma Adobe Flash i pro televizory, mobilní zařízení a počítače

Interaktivní marketing: Adobe definuje nové reklamní formáty mobilní reklamy

Upgrady na české kolekce CS4 se slevou 15 %

VELKÁ LETNÍ AKCE na české kolekce Adobe Creative Suite 3 Design a Web

Adobe Creative Suite CS3 s cenou nižší o 25 %

Adobe již dodává Acrobat 9

Adobe Creative Suite 3.3 je již k dispozici

Adobe oznamuje výsledky za druhé čtvrtletí

Seminář Adobe Acrobat 9 brzy v Praze a v Bratislavě

Seminář Adobe Acrobat 9 brzy v Praze a v Bratislavě

Adobe uvádí Acrobat 9

Nový Adobe Acrobat 9 Pro vylepší sadu Creative Suite 3.3

Adobe on AIR European Tour brzy v Praze

Velká jarní akce na Adobe Photoshop CS3

Adobe sjednocuje mobilní operace s budováním platformy

Adobe uvádí beta verzi Photoshop Lightroom 2.0

Adobe spouští veřejné betatestování aplikace Photoshop Express