logo

Anděla pro on-line monitoring mobilních objektů

Společnost AutoCont CZ a.s. nabízí řešení Anděla pro on-line lokalizaci a ochranu osob, zvířat a veškerých mobilních objektů. Systém umožňuje získat on-line přehled o pohybu i poloze sledovaných objektů v prostoru i čase.

AutoCont díky akvizici vlastní nový produkt Anděla, který se řadí mezi špičkové technologie v oblasti monitoringu osob i mobilních objektů. Anděla zjistí potřebná data u osob a pohybujících se objektů, definuje určení místa, produktivně optimalizuje trasu a pomůže snížit náklady a možnosti efektivnějšího využití pracovního času.

Anděla je přínosem pro každý obor podnikání, při kterém se pracovníci firmy nebo osoby pohybují v terénu. Využití služby umožňuje ochranu osob v nebezpečí, zejména u malých dětí a problémové mládeže, u starých a těžce postižených osob, při hlídání domácích mazlíčků i chovu zvířat. Anděla umožňuje lokalizovat také velké mobilní zásilky a dohlížet na vozový park zákazníka.

"Mezi klady tohoto řešení patří získání spolehlivého systému za nízké pořizovací náklady s relativně krátkou dobou implementace. Výhodou je rovněž malý rozměr zařízení, jeho možná variabilita a jednoduchý přístup vizualizace přes webové rozhraní," uvádí Jan Matuš, ředitel divize Vývoj softwaru společnosti AutoCont CZ a.s.

Přínosy pro firemní i soukromé zákazníky :

Základní funkce :

Další články k tématům - Anděla - GeoFencing - ochrana - SMS - SOS - Jan Matuš

Článek ze dne 17. června 2010 - čtvrtek

Další články od AutoCont CZ a.s.