logo

Jaromír Babinec, nový finanční řediel AutoContu

Jaromír Babinec od srpna 2010 posiluje vedení společnosti AutoCont CZ a.s. jako finanční ředitel. Jeho hlavním úkolem bude řízení akvizičních aktivit, které AutoCont v následujících letech chystá. Nástup Jaromíra Babince souvisí s plány AutoContu na významné posílení pozice na českém a slovenském trhu v následujících třech letech.

Jaromír Babinec do AutoContu přichází z Penta Investments v Praze, kde od roku 2007 zastával funkci investičního ředitele se zodpovědností za investice ve zdravotnictví, telekomunikacích a informačních technologiích. V minulosti působil v poradenské společnosti A.T. Kearney a v Československé obchodní bance.

"Jsem přesvědčen, že v týmu AutoContu budu schopen uplatnit své zkušenosti z oblasti fúzí a akvizic a realizovat tak ambiciózní rozvojový plán společnosti VIZE 2013. Věřím, že dlouhodobě silná pozice AutoContu v segmentu velkých a středních firem a jeho finanční síla jsou dobrou platformou pro další růst v regionu střední Evropy," uvádí Jaromír Babinec.

"Jsem velice rád, že se Jaromír stal členem našeho týmu a věřím, že se nám i díky jeho mnohaletým zkušenostem v oblasti investování, restrukturalizací a fúzí společně podaří realizovat naše rozvojové plány," komentuje nástup Babince Martin Grigar, předseda představenstva AutoCont CZ a.s.

Jaromír Babinec (41) vystudoval technickou kybernetiku na VUT Brno a získal titul MBA na INSEAD ve Francii. Je ženatý a se svou rodinou žije v Praze. Ve svém volném čase se věnuje lyžování a horské cyklistice.

Funkce finančního ředitele je v AutoContu zřízena nově, doposud byla v kompetenci ředitele společnosti.

Další články k tématům - Jaromír Babinec - Martin Grigar

Článek ze dne 6. září 2010 - pondělí

Další články od AutoCont CZ a.s.