logo

Statut Symantec Platinum Partner pro Autocont

Společnost AutoCont CZ a.s. již počtvrté za sebou obhájila statut Symantec Platinum Partner. Zákazníkům tím přináší odbornou znalost několika sad řešení Symantec a soustavně dosahuje plánovaných tržeb a vysoké úrovně spokojenosti zákazníků.

Slavnostní vyhlášení partnerů a předání certifikátů proběhlo 2.6. 2010 v Praze v rámci "Partnerského dne společnosti Symantec". "Produkty Symantec hrají pro zákazníky významnou roli při budování digitální bezpečnosti. Statut Symantec Platinum Partner garantuje zákazníkům vysokou erudovanost specialistů v návrzích a realizacích projektů v oblasti dostupnosti a zabezpečení dat," říká k ocenění Lukáš Zima, Business Development Manager ze společnosti Symantec.

"Se zneužitím nebo ztrátou dat se u našich zákazníků potkáváme téměř každý den a věříme, že investice vložené do zabezpečení sníží náklady za zneužití nebo ztrátu osobních nebo firemních dat. Základem pro navržení koncepce bezpečnosti je bezpečnostní audit," uvedl Milan Jandora, Symantec produkt a partner manažer společnosti AutoCont CZ a.s.

Další články k tématům - audit - partner - Platinum - zabezpečení - Lukáš Zima - Milan Jandora

Článek ze dne 30. června 2010 - středa

Další články od AutoCont CZ a.s.