logo CertiCon a.s.

Martin Klíma

Technický koordinátor projektu DIGICOR společnosti CertiCon

Martin Klíma - CertiCon a.s.logo CertiCon a.s.LinkedIn

Díky této komunikační platformě budou všechny subjekty okamžitě informovány o případné nastalé změně ve výrobním procesu a na základě toho budou moci ihned na situaci reagovat. Pokud dojde v jedné továrně ke zpoždění výroby některých komponent, dozví se to okamžitě i další subjekty. Na základě toho budou moci všechny zainteresované strany okamžitě přejít k alternativnímu řešení.

Při vyvíjení této komunikační platformy využijeme našich bohatých zkušeností, které jsme načerpali při realizaci projektů pro Airbus Group. Implementací nástroje na podporu optimalizace prací na výrobních linkách letadel Airbus A350 jsme dokázali celý výrobní proces zefektivnit až o 15%.

Daniel Štofan

Ředitel pro technický rozvoj společnosti CertiCon

Daniel Štofan - CertiCon a.s.logo CertiCon a.s.LinkedIn

Unikátnost řešení 4MulCom spočívá v tom, že zajišťuje rychlejší a stabilnější datový tok, než dokáží v některých lokalitách samotní operátoři.

Ideální je pro komunikaci z mobilních vozidel a zařízení, kdy je potřeba mít zajištěný přímý videopřenos, například při záchranných akcích. Vhodný je ale také v situacích, kdy je nutné kvůli bezpečnosti pracujících zajistit kvalitní komunikační spojení.

Vladimír Mařík ml.

Obchodní ředitel společnosti CertiCon

Vladimír Mařík ml. - CertiCon a.s.logo CertiCon a.s.

V dnešní době se žádá vyšší zajištění bezpečí nejen majetku, ale také občanů.

SmartCam je v tomto ohledu optimálním řešením. Největší využití tohoto produktu vnímáme právě v práci bezpečnostních složek, například při monitorování veřejných prostranství, v městských monitorovacích systémech nebo u velkých firem, které mají zájem o zajištění komplexního dohledu ve svých budovách či okolních prostorách.

Daniel Štofan

Ředitel pro technický rozvoj společnosti CertiCon

Daniel Štofan - CertiCon a.s.logo CertiCon a.s.LinkedIn

SmartCam je produkt, který nabízí uživatelům chytré obrazové funkce a unikátní finanční model. Naší hlavní výhodou oproti konkurenci je díky mnohaletým zkušenostem a odborným znalostem v oblasti strojového vidění schopnost dále stylizovat produkt na míru jakýmkoliv požadavkům klienta.

Neustále pracujeme na vývoji dalších pokročilých funkcí do řešení SmartCam.

Vladimír Mařík

Předseda představenstva společnosti CertiCon

Vladimír Mařík - CertiCon a.s.logo CertiCon a.s.LinkedIn

Jsme velmi potěšeni, že se naší společnosti dlouhodobě daří získávat prestižní ocenění nejen na domácí, ale také zahraniční scéně. Za získáním titulu národního šampiona a ocenění Ruban d´Honneur ve věhlasné soutěži European Business Awards stojí usilovná práce celého týmu a vypovídá o tom, že kvalita našich inženýrů je skutečně na vysoké úrovni.

Neméně významné je pro nás také ocenění CZECH Stability Award. Excelentní hodnocení podtrhuje velmi dobrou ekonomickou situaci a dlouhodobou stabilitu společnosti.

Stránka 1/3 Další >