logo CertiCon a.s.
Daniel Štofan

Daniel Štofan

Ředitel pro technický rozvoj společnosti CertiCon

LinkedIn

Unikátnost řešení 4MulCom spočívá v tom, že zajišťuje rychlejší a stabilnější datový tok, než dokáží v některých lokalitách samotní operátoři.

Ideální je pro komunikaci z mobilních vozidel a zařízení, kdy je potřeba mít zajištěný přímý videopřenos, například při záchranných akcích. Vhodný je ale také v situacích, kdy je nutné kvůli bezpečnosti pracujících zajistit kvalitní komunikační spojení.

SmartCam je produkt, který nabízí uživatelům chytré obrazové funkce a unikátní finanční model. Naší hlavní výhodou oproti konkurenci je díky mnohaletým zkušenostem a odborným znalostem v oblasti strojového vidění schopnost dále stylizovat produkt na míru jakýmkoliv požadavkům klienta.

Neustále pracujeme na vývoji dalších pokročilých funkcí do řešení SmartCam.

Postupu do finále mezinárodní soutěže European Business Awards 2015/2016 si velmi vážíme, a jsme hrdí na to, že reprezentujeme Českou republiku na takto prestižní akci. Znamená to pro nás nejen velkou výzvu, ale i jisté potvrzení, že jde naše společnost správným směrem.

Obstát v tak silné konkurenci nejlepších inovátorů v Evropě je dalším krokem v plnění našeho snu a firemního poslání. Náš rozvoj děláme cíleně a věříme, že mezi tuto elitu patříme.