logo CertiCon a.s.
Vladimír Mařík ml.

Vladimír Mařík ml.

Obchodní ředitel společnosti CertiCon

nic

V dnešní době se žádá vyšší zajištění bezpečí nejen majetku, ale také občanů.

SmartCam je v tomto ohledu optimálním řešením. Největší využití tohoto produktu vnímáme právě v práci bezpečnostních složek, například při monitorování veřejných prostranství, v městských monitorovacích systémech nebo u velkých firem, které mají zájem o zajištění komplexního dohledu ve svých budovách či okolních prostorách.

Věřím, že know-how společnosti Passengera velmi dobře doplní a podpoří naše řešení v oblasti IT a otevře nám nové obchodní příležitosti.

CertiCon vyvíjí softwarová a hardwarová řešení pro zdravotnictví již řadu let. Jsme velmi rádi, že můžeme pomáhat pacientům s různými onemocněními a zároveň zdokonalovat a zrychlovat práci lékařů.

Kongres CardioSleep 2016 je pro nás významnou příležitostí představit Cyber PSG odborníkům z různých částí světa.

Kvalita veletrhu HIMSS 2016 je velmi vysoká, a to jak z pohledu počtu účastníků, tak jejich firemních pozic. Většinou se jednalo o členy vyššího managementu, v mnoha případech se účastnila dokonce celá představenstva.

Díky tomu jsme navázali spolupráci s velmi zajímavými společnostmi, které zaujaly nejen naše projekty, ale také přístup k různým složitým IT výzvám.

Účast na prestižním veletrhu HIMMS 2016 vnímáme jako příležitost k oslovení zahraničních partnerů a investorů, díky kterým budeme schopni nastartované projekty a navržená řešení uvést do reálného života.

Na vývoji velmi úzce spolupracujeme s českými i zahraničními univerzitami, takže zobchodování mnohaletého výzkumu a vývoje bereme jako klíčový úkol naší vzájemné spolupráce.