logo CertiCon a.s.

Analýza spánkového cyklu s aplikací Cyber PSG

Cyber PSG je aplikace, která přináší rychlý způsob vyhodnocování velkého množství spánkových dat. Toto moderní softwarové řešení představuje CertiCon ve dnech 29. 4. - 1. 5. 2016 na mezinárodním kongresu CardioSleep 2016 v Praze.

Poruchy spánku jsou zdravotní komplikací, která znepříjemňuje život mnoha lidem po celém světě. Česká společnost CertiCon známá vývojem unikátních softwarových a hardwarových řešení v mnoha rozdílných oborech proto vyvinula inteligentní aplikaci Cyber PSG.

Řešení výrazně šetří čas lékařským pracovníkům tím, že nemusí vyhodnocovat data. Analýzu jim připraví počítačový software, který významným způsobem usnadňuje a zrychluje práci v klinické praxi a výzkumu.

"CertiCon vyvíjí softwarová a hardwarová řešení pro zdravotnictví již řadu let. Jsme velmi rádi, že můžeme pomáhat pacientům s různými onemocněními a zároveň zdokonalovat a zrychlovat práci lékařů. Kongres CardioSleep 2016 je pro nás významnou příležitostí představit Cyber PSG odborníkům z různých částí světa," uvádí Vladimír Mařík ml., obchodní ředitel společnosti CertiCon.

Cyber PSG umožňuje poloautomatickou analýzu spánkového cyklu. Jedná se o účinnější metodu než doposud vyráběné programy pro CT a EEG. Software je možné používat samostatně v rámci jednoho specializovaného zařízení nebo jej začlenit do komplexnějších softwarových procesů. Cyber PSG vyvinul CertiCon na základě společného výzkumu realizovaného na ČVÚT v Praze.

Odbornou mezinárodní konferenci CardioSleep pořádá European Cardiosleep Society, nezisková společnost založená v roce 2015. Tématem konference jsou poruchy spánku. O nejnovějších poznatcích týkajících se spánkové apnoe a kardiologie budou hovořit nejznámější světoví odborníci.

Další články k tématům - analýza - ČVÚT - kardiologie - výzkum - Vladimír Mařík

Článek CertiCon a.s. ze dne pátek 29. dubna 2016

Další články od CertiCon a.s.