logo

Bezpečnostní řešení Barracuda v portfoliu COMGUARD

Společnost COMGUARD podepsala distribuční smlouvu s Barracuda Networks Inc. a zastupuje tak dalšího světového výrobce bezpečnostních produktů s rozsáhlým portfoliem, které zahrnuje ochranu emailu a webu proti hrozbám, dedikovaný WAF, firewall nové generace, řešení Load & Link Balancer, Message Archiver nebo Backup Service.

Jan Dymáček, Managing Director COMGUARD, který řídí rozvoj distribučních kanálů a spolupráci s výrobci v oblasti bezpečnosti IT, říká: "Jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat s dalším celosvětovým výrobcem a rozšířit tak portfolio, které nabízíme na českém a slovenském trhu. Barracuda byla jasnou volbou, protože lidé v Barracudě znají náš trh velice dobře i díky jednomu z jejich nejdůležitějších výzkumných a vývojových center, které se nachází v Rakousku. Nyní můžeme našim zákazníkům nabídnout lokalizované GUI, silné obchodní zázemí a technickou podporu poskytovanou týmem přímo od Barracudy. Barracuda již prokázala kvalitu jejich Spam Firewallu na našem trhu a nyní s VAD distribucí od společnosti COMGUARD a novým školícím a kompetenčním centrem mohou naši zákazníci jednoduše testovat, koupit a být školeni na produkty Barracuda WAF, Load Balancer, Link Balancer, Backup, Message Archiving a NG Firewall (Phion)."

Markus Walcher, Regional Sales Director Barracuda Networks, dodává: "Barracuda Networks považuje spolupráci se společností COMGUARD jako velice strategickou díky rozšíření obchodních plánů v České republice, která se pro nás stává důležitým trhem. Bylo pro nás nezbytně nutné najít distribučního partnera, s kterým můžeme vytvořit dlouhodobé partnerství. Jejich schopnosti a kontakty nám pomohou rozvíjet tento trh a maximalizovat potenciál. Jsme přesvědčeni, že ve společnosti COMGUARD jsme našli ideálního partnera."

Mezi jejich spokojené zákazníky patří společnosti z oblasti marketingu, letectví, obrany, zemědělství, stavitelství, strojírenství, automobilového průmyslu, biomedicíny, zdravotní péče, farmacie, universit, středních škol, finančních služeb a veřejného sektoru.

V České republice jsou to například Česká televize, Atlas, Seznam, Ford Charouz, Ministerstvo průmyslu a obchodu a Brano. Celosvětově pak Audi, Bauer, Volkswagen, Allianz, Addeco, Citroen, CEZ Group, Wella, Danish school of education, RICOH, U.S. Department of Homeland Security, Charlotte-Mecklenburg Police Department, Dumfries & Galloway Council, IdeaGen Software, University of Georgia, Citizens & Farmers Financial, EMS Group a další.

Barracuda Spam & Virus Firewall

Barracuda Spam & Virus Firewall blokuje spam, viry, phishing, DoS, spoofing a další útoky. Výzkumné středisko Barracuda Central poskytuje nepřetržitě aktualizace na nejnovější hrozby. Skenování odchozích emailů a příloh zabraňuje v úniku citlivých dat, jakými jsou např. čísla kreditních karet. Toto skenování blokuje také šíření spamu z chráněných serverů a zamezuje tak ztrátě reputace společnosti nebo umístění na Blacklist. Barracuda Spam & Virus Firewall poskytuje detailní monitorování emailů a automatickou tvorbu reportů přes webové rozhraní, které je kompletně v češtině.

Barracuda Web Application Firewall

Barracuda Web Application Firewall skenuje veškerý vstupní provoz a chrání tím webové servery před útoky. Také skenuje odchozí provoz a poskytuje vysoce efektivní ochranu proti ztrátě dat (DLP). Standardní politiky zajišťují okamžitou ochranu. Nepřetržitá aktualizace bezpečnostních hrozeb chrání proti SQL injections, cross-site scripting (XSS,) OS command injections, session tampering, buffer overflows, XML útoky, DoS a dalším expertním útokům. Uživatelská autentizace přes LDAP, RADIUS a další technologie podporuje posílení granulárních politik pro přístup k aplikacím dle uživatelů nebo skupin.

Barracuda NG Firewall

Barracuda NG Firewall chrání síť proti vniknutí, malwaru, spamu, DoS útokům a dalším moderním hrozbám. Zároveň řídí přístup do sítě (NAC) a filtruje emailový a webový provoz. Řízení aplikací na úrovni sedmé vrstvy spolu s integrovaným LDAP/Active Directory dovoluje použití granulárních politik pro přístup k jednotlivým aplikacím dle uživatelů, skupin, šířky pásma, času a dalších kritérií.

Politiky lze vynutit na celé aplikace nebo pouze na jejich určité funkce (např. zakázat pouze Facebook games). Toto řešení dále slučuje rozdílné linky (MPLS, T1, DSL, kabel a 3G) a poskytuje automatický failover. Tím se snižují náklady na zálohu spojení. Dále provádí rozložení provozu mezi linky dle politik založených na aplikacích, obsahu provozu a statusu linky.

Barracuda Link Balancer & Load Balancer

The Barracuda Link Balancer přidává pokročilé vlastnosti pro optimalizaci odchozího a příchozího provozu na úrovni aplikací. Také poskytuje firewall a VPN pro vytvoření další bezpečnostní vrstvy. Obsahuje failover pro High Availability a funkce pro správu priorit provozu, šířky pásma a reporty. Barracuda Link Balancer je nezbytná součást každé síťové infrastruktury.

Dostupný Barracuda Load Balancer je ideální pro optimalizování výkonu aplikací a jejich dostupnosti. Barracuda Load Balancer distribuuje provoz mezi servery na základě zdravotních a výkonnostních kontrol pro jejich efektivní využití a poskytuje failover pro High Availability. Pokročilé funkce pro optimalizaci aplikací, load balancing založený na geolokaci a integrovaná bezpečnost staví Barracuda Load Balancer daleko před ostatní řešení na základě jejich výkonnosti a hodnoty.

Barracuda Backup & Archiver

Barracuda Backup Service kombinuje plug-and-play applianci pro zálohu dat přímo na místě s cloudovým řešením založeným na replikaci dat na disky. Lze tak rychle a bezpečně uchovávat data ve více lokacích. Barracuda Backup Service chrání data šifrováním pomocí AES 256-bit vždy, když dochází k jejich přesunu do úložiště. Tento systém nevyužívá žádných vyjímatelných médií, která mohou být ztracena, ukradnuta nebo náhodně zničena.

Barracuda Message Archiver jako plug-and-play appliance centrálně indexuje a ukládá všechny poslané a přijaté emaily pro jejich dohledání a záchranu v bezpečném prostředí. Využívá přístupu založeného na rolích pro administrátory, auditory a provádí audit log záznamů pro jasný přehled. Barracuda Message Archiver je navržen tak, aby podporoval shodu se standardy PCI DSS, HIPAA, FINRA a dalšími regulemi.

Článek ze dne 20. listopadu 2012 - úterý

Další články od COMGUARD a.s.

Lastline ochrana proti malwaru v portfoliu COMGUARD

Nejlepší a nejefektivnější řešení proti kybernetickým útokům včetně APT

Zpráva o hrozbách McAfee Labs Predictions 2017

Autorizované školicí středisko Sophos pro Čechy a Slovensko

COMGUARD je výhradním distributorem Rapid7 pro český a slovenský trh

Nová řada firewallů Sophos XG v distribuci COMGUARDu

Nová firewallová platforma sjednocuje řešení Sophos SG a Cyberoam CR

ManageEngine - řešení správy a řízení IT v distribuci COMGUARD

Konference Security & Networking Praha 2015

Ransomware - IT výpalné je podle McAfee Labs na vzestupu

Barracuda Security Suite - integrovaná platforma ochrany sítě

Poptávka po bezpečnostních i síťových řešeních roste

McAfee SIEM propojuje informace o vnějších hrozbách v reálném čase

Chytrá řešení pro bezpečnost ICT

Špičkové umístění pro tým COMGUARD a Unicorn Systems na Cyber Europe 2014

Archivace emailové komunikace s integrací pro Outlook

Predikce hrozeb v oblasti bezpečnosti pro rok 2015

Bezpečnostní řešení Secunia v distribuci COMGUARD

McAfee Endpoint Security v10 - integrované zabezpečení pro pracovní stanice a servery

COMGUARD je výhradním distributorem síťových technologií Brocade

UTM firewall Cyberoam chrání firemní síť CIDEM Hranice

Konference Security & Networking Praha 2014 představila reálné hrozby kybernetických útoků

Konference Security & Networking Praha 2014

Bezpečnostní řešení Sophos v distribuci COMGUARD

Revoluce v boji proti malwaru s McAfee Advanced Threat Defence

Rychlý nárůst malwaru v mobilnáích aplikacích

Virtuální router Brocade Vyatta vRouter

iStorage šifrované USB flash disky v distribuci COMGUARD

Autentizace vlastní cestou pomocí SecurEnvoy BYOT

Nové modely síťových McAfee IPS v distribuci COMGUARD

COMGUARD zahajuje distribuci síťových řešení Brocade Communications

Nové next-generation firewally McAfee

Investor OnyxCapital vstupuje do COMGUARD

COMGUARD detekuje, chrání a navrhne i optimální řešení

Implementace prvků síťové bezpečnosti během několika minut

COMGUARD ICT Security Training Center: školící program pro IT profesionály

Řešení McAfee pro bezpečný přístup k aplikacím v cloudu

Bezpečnostní řešení ve spolupráci Intel a McAfee

Nová řada Next Generation UTM Firewallů Cyberoam NG Series s gigabitovou propustností

Cyberoam NG Series: nejrychlejších UTM zařízení pro SOHO a SMB trh

Bezpečnostní řešení Barracuda v portfoliu COMGUARD

Novinky McAfee 2013 pro domácnosti a malé kanceláře

Bezpečnostní řešení WatchGuard v distribuci COMGUARD

Antivirové produkty McAfee dostaly jedničku od NSS Labs

UTM router: Cyberoam NetGenie vstupuje na český a slovenský trh

Mobilní bezpečnostní řešení Imation v disribuci COMGUARD

Děti tají své on-line aktivity před rodiči

Next-generation firewall Dell SonicWALL znovu certifikován ICSA Labs

Správný výběr ochrany webových aplikací

McAfee All Access 2012: bezpečnost pro všechna běžná zařízení v jednom balíku