logo

UTM router: Cyberoam NetGenie vstupuje na český a slovenský trh

COMGUARD zahajuje prodej produktů Cyberoam NetGenie, které navazují na úspěšné řešení UTM Cyberoam a spojuje tak výhody běžného Wi-Fi routeru, UTM firewallu a přidává ještě něco navíc - vzniká tak pojem "UTM router".

Pod značkou společnosti Cyberoam přichází řešení v podobě UTM Wireless Routeru určeného pro domácnosti a malé firmy, které zajišťuje maximální bezpečnost a kontrolu nad využíváním internetu.

Řešení je nabízeno ve dvou variantách:

Funkce a vlastnosti

Firewall a vestavěný Anti-Virus chrání kancelářskou/domácí Wi-Fi síť a všechna připojená zařízení před viry, hackery, instalacemi škodlivých programů a botnetů. Dále zajišťuje ochranu před neoprávněným přístupem do sítě díky nastavitelnému firewallu NetGenie s technologií Stateful Packet Inspection a NAT.

Samozřejmostí je, že pro bezpečnost bezdrátová komunikace si zvolíte některý z šifrovacích standardů WEP, WPA nebo WPA2. NetGenie je vybavena USB portem, přes který je možno připojit 3G modem a sdílet tak mobilní internet s ostatními uživateli.

Celé řešení je nakonfigurováno tak, že po jeho rozbalení z krabice jej můžete zapojit a automaticky ihned chrání Vaši bezdrátovou síť před nezvanými hosty, a to bez nutnosti manuální konfigurace.

Hlavní výhody UTM routeru:

HOME - UTM Wireless Router pro domácí uživatele:

SOHO UTM Wireless Router pro malé kanceláře:

Další články k tématům - 3G - Antispyware - Antivirus - Firewall - hacker - laptop - NAT - NetGenie - notebook - router - SOHO - šifrování - UTM - VPN - WEP - WiFi - Wireless

Článek ze dne 15. srpna 2012 - středa

Další články od COMGUARD a.s.