logo

Cyberoam NG Series: nejrychlejších UTM zařízení pro SOHO a SMB trh

Cyberoam představuje novou řadu NG Series s bezpečnostními prvky budoucnosti pro zabezpečení IT sítí. Nové modely umožní SOHO / SMB sítím připravit se na jejich budoucí potřeby, a to směrem ke gigabitové síťové infrastruktuře a vysoké internetové rychlosti.

Cyberoam NG Series přichází s nejlepším hardwarem a softwarem ve své třídě, který nabízí až 5 krát vyšší propustnost oproti průměru poskytovanému pro SOHO/SMB trh, což z těchto nových modelů činí "nejrychlejší UTM zařízení" v tomto segmentu.

V současné době je skutečnost taková, že převážná většina těchto sítí není připravena na budoucí trendy a žádný současný výrobce dnes není schopen nabídnout uživateli vysokou propustnost na bezpečnostních prvcích nebo gigabitové porty potřebné pro takové SOHO a SMB sítě. Výsledkem tohoto stavu je překážka v podobě "zúženého hrdla" SOHO / SMB sítí v oblasti zajištění bezpečnosti.

Hovoříme-li o potřebě být připraveni na budoucí potřeby v oblasti bezpečnosti, Abhilash Sonwane, Senior VP - Product Management, Cyberoam, říká: "Dnešní SOHO / SMB sítě není možné plně migrovat na gigabitovou síťovou infrastrukturu z důvodu nedostatku bezpečnostních řešení s gigabitovým výkonem v tomto segmentu. Aby se s tím uživatel vyrovnal, musel doposud volit mezi kompromisem v oblasti bezpečnosti nebo byl nucen navýšit svůj rozpočet na nákup enterprise-level bezpečnostních řešení. Cyberoam NG Series pro SOHO / SMB vychází vstříc těmto potřebám a nabízí nejlepší firewall s nejvyšší propustností na UTM ve své třídě, společně s gigabitovými porty. Skutečně již nejnižší modely z nové modelové řady NG Series přichází s gigabitovou propustností firewallu."

NG Series appliances přichází s předinstalovaným CyberoamOS - jedná se o dosud nejinteligentnější a nejvýkonnější firmware od Cyberoamu. Nový firmware je úzce propojený se síťovým hardwarem a crypto akcelerací a dodává tak zařízení nebývale vysoký výkon.

CyberoamOS je také schopen vytěžit maximální výkon z vícejádrových platforem, současně nabízí minimální latenci a zvýšení rychlosti zpracování s použitím optimalizovaných "Interrupt rates" a "FastPath" technologií.

NG Series přichází s výkonným hardwarem sestávajícím se z Gigahertzových procesorů, které zprocesovávají bezpečnost v řádech nano sekund, společně s vysokým počtem Gigabitových Ethernet portů.

Jedinečný design a robustní komponenty používané v řadě modelů NG Series podporují vysokorychlostní I/O propustnost pro lepší výkon, mají ochranu proti podmínkám v náročném prostředí, včetně ochrany proti přepětí a výkyvům v síti.

O Cyberoam Technologies Private Limited

Cyberoam Technologies Private Limited je globální společnost zaměřená na síťovou bezpečnost, která nabízí bezpečnostní řešení pro sítě budoucnosti, včetně inovativních technologií. Cyberoam UTM (Unified Threat Management) zařízení, založené na identitách, integruje mnoho bezpečnostních funkcí, jako je firewall se stavovou inspekcí, VPN, Intrusion Prevention System (IPS), Gateway Anti-Virus/Anti-Spyware, Gateway Anti-Spam, filtrování webu, aplikace Visibility & Control, Web Application Firewall, řízení šířky pásma a Mutiple Link Management, a to vše v jediné ucelené platformě.

Virtuální a hardwarová Cyberoam Central Console (konzola pro centrální správu více boxů) nabízí centralizovaný Security Management pro firmy, zatímco Cyberoam iView umožňuje inteligentní logování a reporting včetně podrobných zpráv. Cyberoam je akreditován prestižními světovými standardy a certifikacemi, jako jsou CheckMark UTM Level 5 certifikace, ICSA Labs, IPv6 Gold logo a je členem Virtual Private Network Consortium. Kanceláře firmy jsou v USA a v Indii.

Další články k tématům - Ethernet - firewall - firmware - Gateway - infrastruktura - IPv6 - platforma - SMB - SOHO - Spam - Spyware - UTM - Virus - VPN

Článek ze dne 28. listopadu 2012 - středa

Další články od COMGUARD a.s.