logo

McAfee All Access 2012: bezpečnost pro všechna běžná zařízení v jednom balíku

COMGUARD rozšiřuje své portfolio bezpečnostního řešení pro domácnosti a malé firmy a nabízí řešení McAfee All Access, které ochrání nejen desktop (PC/Mac), laptop/notebook (PC/Mac), netbook, ale také tablet i smartphone.

McAfee All Access umožňuje kompletní řešení pro celou Vaši domácnost v jednom balíku. Ochrání stolní i mobilní techniku před nebezpečími elektronické kriminality a umožňuje sledování, vzdálené zálohování a lokalizaci mobilních zařízení v případě ztráty či odcizení.

Řešení, které nyní nabízí v distribuci výhradně společnost COMGUARD pro český a slovenský trh, bylo oceněno jako "Editors Choice", magazínem PCmag a dostalo jedno z nejvyšších ocenění (4.5/5) mezi podobnými dosud hodnocenými balíky komplexních služeb.

Kamil Kosour, Sales Channel Manager, COMGUARD a.s., uvádí: "Jako hlavní přínos tohoto řešení vidím celkovou komplexnost ochrany v rámci každodenní komunikace napříč všemi zařízeními, které zákazník běžně denně využívá. Integrace ochrany napříč různými platformami v maximální možné míře zjednoduší kontrolu nad bezpečnou privátní komunikací. Proto věřím, že si řešení najde na našem trhu mnoho svých příznivců."

Ochrana, kterou potřebujete:

Podporované operační systémy:

Článek ze dne 24. dubna 2012 - úterý

Další články od COMGUARD a.s.