logo

ecommerce.cz expanduje

Společnost ecommerce.cz uskutečnila další významný krok na vzestupu mezi TOP 10 softwarových firem v České republice. Otevřela nové moderní prostory vývojového centra ve Starém Městě, ve kterém počítá s až padesáti pracovními místy.

Brněnská softwarová společnost ecommerce.cz není v regionu jihovýchodní Moravy nováčkem, měla téměř tři roky až doposud svou pobočku v Uherském Hradišti. Díky rychlému růstu společnosti a novým obchodním příležitostem se však společnost rozhodla pro radikální expanzi. Ve Starém Městě zbudovala nové a moderní prostory vývojového centra, jehož pojetí velkoryse počítá s dalším růstem a vytvářením nových pracovních míst. Do budoucna zde společnost ecommerce.cz plánuje až 50 pracovních míst pro IT specialisty z celého regionu.

Pavel Gráf, ředitel pobočky společnosti ecommerce.cz ve Starém Městě, při této příležitosti uvedl : "Nedostatečná nabídka dobrých pracovních míst s odpovídajícím ohodnocením nutí IT odborníky opouštět zdejší region a hledat uplatnění jinde. Dochází tak k nežádoucímu odlivu mozků. Pro IT specialisty, kteří v regionu zůstali, i pro ty, kteří se sem chtějí opět vrátit, přinášíme možnost pracovat na zajímavých projektech přímo ve vývojovém centru ecommerce.cz ve Starém Městě. Jsem přesvědčen, a dosavadní zkušenosti tomu jen nasvědčují, že zde nalezneme schopné zaměstnance."

Slavnostní otevření nových prostor vývojového centra společnosti ecommerce.cz proběhlo za účasti významných hostů, městských a krajských zastupitelů. Pozvání přijali starosta Uherského Hradiště, pan Ing. Libor Karásek, místostarosta Starého Města, pan Radoslav Malina a také člen Rady Zlínského kraje pro informatiku, pan Mgr. Hynek Steska, který se zhostil slavnostního přestřižení pásky a oficiálního otevření nového sídla pobočky ecommerce.cz.

"Otevření vývojového centra ve Starém Městě, které našim stávajícím i novým zaměstnancům poskytne odpovídající zázemí, příjemné pracovní prostředí a komfort, je jedním z významných milníků v naší dlouhodobé strategii růstu a rozvoje společnosti. Další pobočky ecommerce.cz na sebe nenechají dlouho čekat. V tomto regionu jsme již etablovaní a věřím, že naše vývojové centrum a s ním spojené nové pracovní příležitosti budou přínosem pro všechny zúčastněné strany," uvedl Radek Sedlář, předseda představenstva a generální ředitel ecommerce.cz.

Článek ze dne 15. srpna 2008 - pátek

Další články od ecommerce.cz a. s.