logo

Ocenění za nejlepší případovou studii roku 2008 pro ecommerce.cz

Odborná porota měsíčníku Business World vybrala v soutěži o nejlepší případovou studii roku 2008 jako vítěze v kategorii finanční přínos případovou studii společnosti ecommerce.cz.

Společnost ecommerce.cz se případovou studií Komplexní loterijní systém pro internetové kurzové sázení společnosti SAZKA, a.s. zapojila do třetího ročníku soutěže o nejlepší případovou studii, kterou pořádá redakce měsíčníku Business World, a získala ocenění za nejlepší studii v kategorii finanční přínos. Myšlenkou soutěže je poukázat na zajímavé ICT projekty, které byly úspěšně realizovány v různých odvětvích českých i zahraničních firem a institucích.

Při hodnocení případových studií byla zohledněna především inovativnost, technologický a finanční přínos a efekt pro uživatele. Hodnocení jednotlivých případových studií a výběr celkového vítěze provedla odborná porota složená ze zástupců odborných médií vydavatelství IDG Czech, a. s., akademické obce a IT odborníků.

Nejedná se přitom o první ocenění, které společnost ecommerce.cz za toto řešení obdržela. Již v květnu obstála ve velmi silné konkurenci a získala prestižní ocenění Finalista v soutěži Microsoft Industry Awards 2008 v kategorii Nejlepší řešení pro bankovnictví, pojišťovnictví a správu financí.

Udělená ocenění dokládají, že nasazení loterijního systému společnosti ecommerce.cz skutečně představuje nejzásadnější a nejrozsáhlejší změnu v kurzových sázkách od doby jejich provozování v České republice. Zákazníkovi umožnil posílit své postavení a renomé na trhu loterijních a sázkových společností a rozšířit portfolio nabízených služeb. Zároveň do budoucna zajišťuje široké možnosti dalšího růstu a rozšiřování systému o další moduly. Sázející si pak mohou užívat mnohem vyšší komfort, množství výhod a nesrovnatelně vyšší počty sázkových příležitostí.

"Ocenění a pozitivní hodnocení naší práce nás samozřejmě velice těší a nejen pro nás je důkazem toho, že ecommerce.cz patří mezi špičkové softwarové společnosti a nejlepší dodavatele sázkových a loterijních systémů v našem regionu," komentoval ocenění obchodní ředitel ecommerce.cz, Bc. Walter Pavliš.

Článek ze dne 13. listopadu 2008 - čtvrtek

Další články od ecommerce.cz a. s.