logo

ecommerce.cz hledá vývojáře: brněnská softwarová firma hodlá nabrat stovku IT odborníků

Stovku vývojářů chce do konce roku 2011 nabrat brněnská softwarová společnost ecommerce.cz. Firma, která prošla v závěru loňského roku restrukturalizací, v jejímž rámci muselo odejít zhruba 50 lidí, opět nabírá dech, nové zakázky a tedy i zaměstnance.

"Zájem máme především o vývojáře, potřebujeme ale i pracovníky servisního oddělení," uvedl majitel firmy Radek Sedlář. Těžké období, kterým firma prošla, bylo do značné míry způsobeno problémy jejího největšího klienta, společnosti Sazka. "Obrátili jsme se proto na středoevropské trhy, které nám otevřely nové perspektivy dalšího rozvoje firmy," podotkl Sedlář, který svoji funkci výkonného ředitele (CEO) předal krizovému manažerovi ze Slovenska Richardu Kolárikovi. Tento krizový manažer se doposud věnoval oblasti financí.

V Brně je o odborníky z oblasti informačních technologií tradičně nouze, v tomto městě totiž působí řada tuzemských i světových IT firem. Společnost ecommerce.cz chce IT odborníky nalákat na zajímavé projekty z oblasti loterií a sázek a široké spektrum firemních benefitů.

Další články k tématům - nábor - práce - Sazka - vývoj - Radek Sedlář - Richard Kolárik

Článek ze dne 16. března 2011 - středa

Další články od ecommerce.cz a. s.

ecommerce.cz hledá vývojáře: brněnská softwarová firma hodlá nabrat stovku IT odborníků

telcoconsulting.cz: nový expert vstupuje na telekomunikační trh v ČR