logo

Telco divize ecommerce.cz je hlavním partnerem výstavy Magic World 3

Softwarová společnost ecommerce.cz a její nová divize Telco je po boku pojišťovny Generali a společnosti Cardion hlavním partnerem výstavy velkoplošných fotoobrazů Magic World 3, která letos začíná v brněnském Domě Pánů z Lipé 1.12. 2010.

Třetí ročník výstavy spadá do cyklu Obrazy z cest autora Dušana Procházky. Mezi 40 fotoobrazy bude mít své autorské zastoupení obchodní ředitel ecommerce.cz Walter Pavliš a to s fotografií z potápěčské expedice u Sardínie a Korsiky, kam se vypravil na největší české plachetnici Panta Rhei. Prostřednictvím fotografií a textu také návštěvníkům nastíní příběh o hledání tajemného slavkovského pokladu. Fotografie z Kuby a Dubaje představí i Petr Novák, Business Relationship Manager softwarové firmy.

Autory dalších fotoobrazů jsou amatérští fotografové a cestovatelé, sdruženi internetovým portálem obrazyzcest.cz. Projekt vznikl v roce 2008 s cílem prezentovat co nejširší cílové skupině známá i neznámá místa, zajímavosti přírody a světa zachycené amatérskou fotografií v profesionálním provedení velkoplošných obrazů.

Výstava v Domu pánů z Lipé je instalována do tří samostatných částí, v přízemí je k vidění výběr z minisérií Venezia Collection, Zapomenuté přístavy a Vzpomínky na Indii a Afriku. Ve druhém patře jsou krajinné scenérie od Petry Pokorné z Kavkazu, Vladimíra Opluštila z Dunajské delty a od záhadologa Waltera Pavliše ze Sardínie a Korsiky, nechybí ani fotografie národních parků USA a tajemné kouty Evropy. Třetí patro pak zaplní fotografie Jihomoravského kraje a města Brna od většiny zúčastněných autorů.

Výstavu doplní floristické dekorace Milana Dopity. Na galavečeru k zahájení výstavy vystoupí klubová skupina Alband s hosty, vernisáže se účastní i houslový virtuóz Pavel Šporcl.

Další články k tématům - fotografie - Telco - výstava - Walter Pavliš - Pavel Šporcl

Článek ze dne 30. listopadu 2010 - úterý

Další články od ecommerce.cz a. s.